Wpis z mikrobloga

@alxnr: Można się śmiać, ale znałem typa którego marzeniem od podstawówki było zostać kierowcą autobusu, ponoć nawet w GTA to było jego ulubione zajęcie.:D Po liceum zrobił uprawnienia, najpierw z braku pracy zatrudnił się w busach, potem w PKS potem podobno pojechał zostać kierowcą w UK, widziałem go kilka lat temu ostatnio ale wydawał się być szczęśliwy. :)
@alxnr: Można się śmiać, ale znałem typa którego marzeniem od podstawówki było zostać kierowcą autobusu, ponoć nawet w GTA to było jego ulubione zajęcie.:D Po liceum zrobił uprawnienia, najpierw z braku pracy zatrudnił się w busach, potem w PKS potem podobno pojechał zostać kierowcą w UK, widziałem go kilka lat temu ostatnio ale wydawał się być szczęśliwy. :)


@HeadH: przyjemne :)
@HeadH: fajna historia! ja znam niemca, ktory od dziecka jaral sie traktorami i ogolnie praca przy zniwach. Od malego tylko CLAAS i CLAAS, byl z miasta wiec od 14roku zycia na slask jezdzil robic calymi dniami z friko xD jak kupil sobie skuter/motorynke to poprosil CLAASa by mu numer farby przyslali bo chcial sobie przemalowac na zielen xD Wyslali mu nawet gotowa farbe/spray. Po szkole od razu go przyjeli do firmy