Wpis z mikrobloga

ardze takimi gownowyscigowkami. To taki j----y arcade z ładną grafika


@reddml: O patrzcie państwo, tyko symulatory...

Jak chcesz samochodem jeździć to sobie prawdziwe auto kup, a nie, czekaj...
  • Odpowiedz
w carbonie działało to też w drugą stronę


@jempierozki: Grałem w Carbona i pamiętam że podobny system był w zadaniach z driftem. Gra dopasowywała się do poziomu gracza, czym lepsze drifry robiłeś tym trudniejszych przeciwników gra ci podrzucała.
Na początku zadania z driftem wystarczyło kilka razy celowo p-------ć w ścianę, wtedy załączał się tryb ultra-easy i wyścigi przechodziło się z zamkniętymi oczami ¯\_(ツ)_/¯

Denerwowało mnie to, bo gra nie stawiała
  • Odpowiedz
mam prawko więcej lat niż niektórzy tu żyją


@reddml: Kogo to obchodzi? Dla ciebie to jest jakieś wielkie osiągnięcie? Dowartościować się chcesz?

bardziej realny niż to g---o co wstawiłes


A co wstawiłem?
  • Odpowiedz
@reddml: stary to tylko gra xD, jedni wolą arcade, inni wolą coś w stylu pomiędzy czyli grida autosport albo dawniej toce 3, a inni tną w assetto. To jest najlepsze w grach że każdy sobie może grać w co mu odpowiada.
  • Odpowiedz
To była świetna gra. Ukończyłem kilka razy i największa frajdę sprawiała mi zabawa z policja. Potrafiłem uciekać jej kilkadziesiąt minut ;)

No i soundtrack - rewelacja!

Grę pamiętam też z tego powodu, że nie dałem rady zainstalować jej z płyty. Pomagało dopiero zgrywanie zawartość płyty na HDD i instalowanie z katalogu.
  • Odpowiedz
@Wroneczek: Jezu jak mnie rozwalają opisy typu gimby nie znajo, nie mam wiecej niz 18 lat a znam 3/4 tych smiesznych filmow bajek czy gier z 19xx. Ps, w most wanted tez gralem, a ulubiona gra dziecinstwa to chyba ojciec chrzestny na ps2 ( )
  • Odpowiedz