Wpis z mikrobloga

@Phocus: @kapuczina_corki_somsiada: mam Run i większego gówna jeszcze nie widziałam. Jak jest trasa poza miasta i wyjedziesz lekko na pobocze to od razu ci przerywa wyścig i wrzuca z powrotem na środek drogi. Rozumiem jakby się wyjechało w huk daleko w pole, ale wystarczy najechać na pobocze xD Druga sprawa to policja, która utrudnia wyścig tylko tobie. Twój przeciwnik przejedzie bez problemu przez kolczatkę, radiowóz ich nie spycha tylko ciebie,
  • Odpowiedz
@Wroneczek: uwielbiałęm robić poscigi z Policja na 2h notowaniami na setki tysiecy(?) - po prostu liczba niewyobrazalna. I w 90% zamiast pobic rekord - ja jechalem dalej, az w koncu kupa.

Najczesicej jezdzilem chyba corveta c6 dookola tego 3 miasta na autostradzie, bo najbardziej szeroko tam.
  • Odpowiedz
@Wroneczek: najlepsza część need for speeda (również najbardziej dochodowa) nic już nie pobije tej części, ten klimat, ta muzyka kiedy rozpierdzielasz wozy policyjne słuchając disturbed albo bulletow, nostalgia motzno
  • Odpowiedz
@jempierozki: rubberbanding działa w grach od wielu, wielu lat. Pamiętam nawet w Gran Turismo na PSX AI jechało okrążenia zależnie od twojego tempa, a różnice w okrążeniach wynosiły nawet do 10s... jakby AI "czekało" na wolniejszego gracza, dając mu więcej fory, a gdy już wszystkich wyprzedziłeś to nagle potrafili za tobą nadążyć, tzn. jechać na miarę możliwości swoich samochodów. Durnego Catch Up w GT nie było. Civic nie doganiał Toyoty GT-One...
  • Odpowiedz
@kapuczina_corki_somsiada słabo też było w Hot Pursuit z 2010 gdzie policyjna Crown Victoria miała vmax jakieś 220 km/h ale jak uciekałeś Agerą albo Bugatti ponad 350 km/h to i tak jakimś cudem jechali tym samym tempem co gracz
  • Odpowiedz
@kapuczina_corki_somsiada: Mnie wkurzało w NFS Carbon gdy jechałem chyba 430 km/h z nitrem w podłodze i oczywiście na zakręcie #!$%@?łem w mur, bo w tym czasie wyprzedziło mnie 3 przeciwników jadących chyba z 500 km/h i oczywiście idealnie przy takiej prędkości weszli w zakręt. Wyścig 7 minutowy trzeba było powtarzać.
Dlatego najlepsze Coliny i inne Toca Race Drivery.
  • Odpowiedz