Wpis z mikrobloga

@w__w: w sumie to nic takiego chyba się nie działo, ot tam jakieś stulejki się czepiały bzdecików, jakiś typ nieużywający polskich liter pouczał o ortografii, oburzenie że na taki tekst OPka nie rozłożyla od razu nóg itd. standardowa vikopowa mizoginia, nic odbiegającego od normy xD
@Wolowinka: Pozwole sobie skopiowac tekst, ktorym zamierzalem Ci odpisac w usunietym watku.

Znajdz mi klawisz "alt" na telefonie to zaczne go uzywac. Widzisz, jestem na tyle pewnym siebie, ze nie odczuwam potrzeby uzywania polskich znakow, bo to jednak zabiera mi troche czasu piszac tedy, a wiem, ze prawie w ogole nie popelniam bledow, co najwyzej skladniowe. Poza tym pisze tak dlugo i rozwlekle, ze wole przeznaczyc wiecej czasu na rozpisanie sie
w sumie to nic takiego chyba się nie działo, ot tam jakieś stulejki się czepiały bzdecików, jakiś typ nieużywający polskich liter pouczał o ortografii, oburzenie że na taki tekst OPka nie rozłożyla od razu nóg itd. standardowa vikopowa mizoginia, nic odbiegającego od normy xD


@Wolowinka: rycerz biały ssie facetom różowej pały
Pobierz niochland - > w sumie to nic takiego chyba się nie działo, ot tam jakieś stulejki się...
źródło: comment_SAURF8LALQhKGV8I5pb228fbIMTSyE5A.jpg