Wpis z mikrobloga

@withoutSmallGarden: uważam że powietrze jest wystarczająco trujące i nie widzę sensu celowego wdychania dodatkowej chemii ... poza tym w-----a mnie przyzwolenie na "palenie" tego w miejscach publicznych, biurach, sklepach itd. a tłumaczenie że 'to tylko para wodna' to taki sam bullshit jak 'to tylko para wodna' z komina w hucie katowice :<
  • Odpowiedz
@Bruno76: Przeczytaj sobie ponownie swój poprzedni komentarz... Już pierwsze słowa to jad. Nie zaprzeczaj rzeczywistości.

Wygląda to trochę jak komentarz applowskiego fanboya lub kogoś z elektrody ;p

Nie masz racji co do 230C - wiele vapków się rozgrzewa do wyższych temperatur.
Nie jest to noname - Ald Amaze ma już swoich fanów. Zrobiłem swój research zanim dokonałem zakupu. Świadom jestem przypadków palących się plastików i szeroko i omijałem ten temat dopóki nie trafiłem tego i jeszcze 2
  • Odpowiedz
@Bruno76 na żadne z moich pytań nie odpowiedziałeś tylko skrytykowales min zakup.

"CO TO ZA SZIT" - to twoje pierwsze słowa. Pozniej kolejne mało przyjemne. Podczas gdy ja pożyczyłem miłego dnia. Ale to ja się spinam xDd

Nie będę się kopał z koniem. Bywaj kolego
  • Odpowiedz
@withoutSmallGarden: k---a, ale ty jesteś uparty. Zapytałem co to za szit, bo to JEST szit! Wkrótce się o tym przekonasz, ale pewnie już się tutaj do tego nie przyznasz. Widzę że dalsza dyskusja nie ma sensu, więc również bywaj :)
  • Odpowiedz
@Noelo22: jak widać autor tematu nie jest rozsądny, bo zadał pytanie "czy ktoś wie jak tego używać" :) na podstawie tego zakładam, że może pomyśleć "skoro jest taki zakres, to dlaczego by go nie wypróbować" Serio wierzysz że plastik z taniego vapo jest takiej zajebistej jakości, że wytrzyma takie wysokie temperatury?
  • Odpowiedz