Wpis z mikrobloga

@Bruno76: To jest produkt z pułki "ENTRY LEVEL". Emocjonujesz się jakby ktoś tu go próbował wciskać i kłamliwie zachwalać jako TOP PRO MODEL, a zacząłeś nie wiedząc nawet jaki to dokładnie produkt...

Jak chcesz to obudowuj się nadal murami na których wypisane są przekonania typu "w kraju gdzie ulubiony sposób knsumpcji zioła to wiadro". Obawiam się jednak, że to słabe podejście.

jak widać autor tematu nie jest rozsądny, bo zadał pytanie
@withoutSmallGarden: uwierz mi że jedyne emocje jakie mam w tej rozmowie, to rozbawienie. No i trochę żal że kupiłeś takie coś, ale to zaczyna mijać z każdym Twoim kolejnym wpisem. Na siłę próbujesz tłumaczyć coś komuś, kto się na tym zna. Wiesz że to jest trochę żałosne? Dobrych vapo jest kilka(i wcale nie kosztują 5tys) a badziewia pod różnymi nazwami są setki, sorry że nie znam wszystkich... Zamiast palić od 9
@withoutSmallGarden: widzę że jest to Twoja pierwsza przygoda z vapo i szczerze napisałem że Twój wybór był zły. Następnym razem jak zadasz pytanie w necie na temat czegoś co kupiłeś, to zaznacz że oczekujesz tylko pochlebnych odpowiedzi.
@Perzowsky "ma racje" ...."Pewnie nawet nie ma izolowanej..."
Ma rację bo chyba chyba costam.( ͡º ͜ʖ͡º) ludzie opanujcie sie. Nic nie wiecie o sprzęcie a krytykujecie. Nie operujecie żadnymi faktami i klepiecie się na wzajem po plecach przytakując.

Samozwańczy specjalisci których nikt nie pytał o zdanie - skąd was tylu?!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Hehehe115: skoro tak zaczynasz rozmowę to na wstępie #!$%@? chłopcze, a potem zorientuj się że większość suszy roślinnych waporyzuje raczej w temperaturach poniżej 200C. Tym vapkiem możesz sobie co najwyżej zvapowac włosy łonowe, jak już kiedyś będziesz je miał. Zjazd
@Bruno76: Ale ty jesteś upierdliwy, wiadomo, że nie jest to jakiś super sprzęt, ale spełnia swoją rolę i nie ma z nim problemów. Nigdy go nie używałeś to się nie odzywaj. A po za tym są susze, które potrzebują wyższych temperatur czy też np. Nikotyna z tytoniu uwalnia się przy 246°C. A jak wiadomo w Polsce jest to zdecydowanie najczęściej używany susz. Ale co ja będę w ogóle pisał