Wpis z mikrobloga

Tydzień temu pisze do mnie kumpel,żebym uratowała mu dupe i zrobiła przelew za 3 stówki za jakiś tam rachunek. Myśle, no jak jest w potrzebie, pisze, ze odda, jakieś tam zaufanie mam, to pomogę. Pisze następnego dnia, ze dzisiaj, albo jutro mi wyślę. Potem nagle dwa dni później, ze „jutro ci wyślę” w poniedziałek pytam: dostaje odpowiedz „moj ojciec miał zrobić, potem go zapytam”. Skończyło się tak, ze podobo wysłał wczoraj(jutro minie tydzień) a ja musiałam specjalnie jechać do centrum, żeby wpłacić we wpłatomacie na własne rachunki, bo akurat niedużej sumki zabrakło XD pisze do niego coś w stylu „grr muszę jechać do wpłatomatu” na co on...... (zdjęcie poniżej)

XDDDDD AHA DZIEKI ZIOMEK NIE MA SPRAWY OD TERA ZAWSZE MOŻESZ NA MNIE LICZYĆ
#heheszki #rakcontent
Pobierz Emilka20 - Tydzień temu pisze do mnie kumpel,żebym uratowała mu dupe i zrobiła przele...
źródło: comment_Z6xk9t8FmFAhxT5x1da791fzb1YysdzN.jpg
  • 61
zmień podejście, bo Cię wyrucha na kasę


@macabrankov: Przecież już ją wyruchał na kasę.

no wybacz, ale tak właśnie by było


@spiritoo: Może napiszesz, co dokładnie zrobiłaś? Otworzył ci drzwi, przeprosił i wręczył gotówkę, bo pofatygowałaś się osobiście?
@Sepia: no tego czy wyruchal jeszcze nie wiem. Jak przelew, który podobno wysłał nie przyjdzie w ciągu 2/3 dni (przelew z zagranicy) to wtedy będę mogła to stwierdzić
@Emilka20: kiedyś do brata napisał znajomy czy ten nie pożyczyłby mu kilka tysięcy na auto bo akurat zmieniał, najlepsze że ten koleś z moim bratem był tylko na cześć

jakim to trzeba być dzbanem żeby pisać do gościa którego się słabo zna o pożyczkę takiej kasy, brat wtedy jeszcze studentem

brat oczywiście nie pożyczył, odpisał coś w stylu że nie ma kasy
@Emilka20: Jak nie odda to dajesz do ojca, powiedz mu że syn pożyczył pieniądze i tłumaczył się złym stanem zdrowia ojca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powiedz że się martwiłaś i chciałaś odwiedzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Emilka20: no i co, doszedł ten przelew "z Wiednia"? przelew zza granicy, przelew innym bankiem, przelew w sobotę, przelew przez koleżankę z pracy, przelew z pomyłką w numerze konta, przelew z dupy.¯\_(ツ)_/¯
to nie była ironia, to był cynizm. typ nawet jeśli (w co nie uwierzę i tak) jeszcze Cię nie okradł, to przetestował na ile może sobie pozwolić.