Wpis z mikrobloga

Tydzień temu pisze do mnie kumpel,żebym uratowała mu dupe i zrobiła przelew za 3 stówki za jakiś tam rachunek. Myśle, no jak jest w potrzebie, pisze, ze odda, jakieś tam zaufanie mam, to pomogę. Pisze następnego dnia, ze dzisiaj, albo jutro mi wyślę. Potem nagle dwa dni później, ze „jutro ci wyślę” w poniedziałek pytam: dostaje odpowiedz „moj ojciec miał zrobić, potem go zapytam”. Skończyło się tak, ze podobo wysłał wczoraj(jutro minie tydzień) a ja musiałam specjalnie jechać do centrum, żeby wpłacić we wpłatomacie na własne rachunki, bo akurat niedużej sumki zabrakło XD pisze do niego coś w stylu „grr muszę jechać do wpłatomatu” na co on...... (zdjęcie poniżej)

XDDDDD AHA DZIEKI ZIOMEK NIE MA SPRAWY OD TERA ZAWSZE MOŻESZ NA MNIE LICZYĆ
#heheszki #rakcontent
Pobierz Emilka20 - Tydzień temu pisze do mnie kumpel,żebym uratowała mu dupe i zrobiła przele...
źródło: comment_Z6xk9t8FmFAhxT5x1da791fzb1YysdzN.jpg
  • 61
@Emilka20 bo człowiek chce pomóc takiemu w potrzebie bo zna życie i wie jak to różnie bywa ale taki ktoś tego nie potrafi docenić... Miałem tak nie raz ale już się nauczyłem by nie pożyczać i chociaż mam spokój. A jak ktoś się obrazi to trudno, nie mój problem :) masz nauczke że dobry zawsze traci.
Prosta sprawa - jeśli ktoś musi pożyczać to nie jest wypłacalny. Rozumiem ale sytuację, ale jak ktoś nie ma pieniędzy to znaczy, że nie potrafi nimi dysponować. Tutaj zawsze się powinna zapalić lampka ostrzegawcz.
@Emilka20: mamy 2018 rok i takie #!$%@? życiowe jak twój kolega mogą wziąć chwilówkę online w 15 minut, a oddać 60 dni później, bez żadnych prowizji...