Wpis z mikrobloga

@dudi-dudi: laska myśli ze dostaje naklejki za to że się pojawia w biedronce czy za to za ile kupuje towaru? jeśli to pierwsze to tracę wiarę w ludzkośc a jeśli to drugie to niech tej idiotce ktoś napisze "kup we wtorek to co miałaś kupić we wtorek i w poniedziałek wyjdzie na to samo". ja #!$%@?...
  • Odpowiedz
  • 21
@dudi-dudi mój znajomy ostatnio kupił na promocji dwie palety ręczników papierowych Za co dostał około 270 naklejek. Myślał że go ludzie tam zajebią
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dudi-dudi: co mnie uruchamia temat naklejek w biedrze i innych lidlach... Co w tym jest?? Ciągle jakieś Grażyny do ludzi, że jak oni nie zbierają to ja chętnie... To jeszcze nic. Jeszcze bardziej #!$%@?ące było jak kasjerki kazały lecieć po 10 deko winogron, bo 'dwie naklejeczki więcej będą'. I Janusze latały... A największy rak to było swego czasu dzielenie paragonu na 3 części bo 'lepij wychodzi' albo tę część, na tę
  • Odpowiedz
A największy rak to było swego czasu dzielenie paragonu na 3 części bo 'lepiej wychodzi' albo tę część, na tę kartę, a tę na inna... A człowiek czeka godzinę w kolejce.


@Widlus: nie dziwne, że dzielą jak takie zasady wymyślił sklep, więc należy pisać pretensje do sklepu. Powinni ustalić rozsądny limit żeby dzielić nie trzeba było oraz faktycznie respektować ten limit nie pozwalając na dzielenie.
  • Odpowiedz