Wpis z mikrobloga

#pizza #uk #kebab #fastfood
Powiedzcie mi Mirki, czy wszystkie #!$%@? ''takeaway'' nie maja pojecia jak zrobić cos takmprostego jak jadalna pizza?!
Mieszkam w samym srodku Lancashire i tutaj poza pizzahut i dominos nie da sie zjesc normalnej pizzy, juz wszystkie pizzerie na justeat sprawdziłem w promieniu 12 mil i nie dośc że wszystkie otwieraja dopiero po 16 (tak #!$%@? te zjeby chyba myslą że ludzie nie jedzą przed 16) we wszystkich serwuja jakies #!$%@? gówno.
Ciato zrobione z #!$%@? wie czego, jedyne czego moge byc pewny to ze tam nie ma drozdzy i soli.
W 4 na 10 przypadków nie to co zamawiałem a jak trafią to najebią dodatków i przykryją jakims #!$%@?łym serem jak jakies #!$%@? neandertalczyki.(°°

To jest jakaś tragedia, te #!$%@? ofiary chowu wsobnego i inne paki nie potrafia nawet jabanego kebaba z kurczaka zrobić.

Według nich kebab drobiowy to grilowana piers z kurczaka bez żadnych przypraw wsadzona w pitę z kawałkiem ogórka i pomidora oblane majonezem czosnkowym( ͟ل͜)
W Polsce pójde do randomowe jpizzeri i dostane jadalna albo zajebistą pizzę, a tutaj paradoksalnie tylko w pizzahut i dominos mozna zjeść pizzę.

Powiedzcie mi czy u was też taka tagedia jest z żarciem bo to o czym tu sie tak rozpisałem to jedyna rzecz która mnie w tym kraju #!$%@?.
#!$%@? głodny zamówiłem dzisiaj pizze i dostałem to co jest w komentarzach a teraz idęę spać głodny, jutro zarządam zwrotu pieniedzy bo to jest przegiecie.
  • 20
@Dzony_ze_suonca: ja lubie z małe lokalne pizzerie gdzie gniota ciasto dzień wcześniej i wkładaja do lodówki, bo ruch jest na tyle duży żeby zarobić ale nie na tyle duży żeby robić ciasto z jakiejś paszy z wiadra.
Ty się możesz śmiać ale dominos jest drugą najlepszą pizza jaka w tym kraju jadłem, wszystki lepsze kosztowały 2-3 razy tyle i czekałem na nie godzine przy stoliku.
@TemereNomine niestety, tak już tutaj jest :( tak jak w Polsce masz na przykład kebaba z ogórkiem kiszonym, tak tutaj masz mdłe jedzenie pełne tłuszczu, sera i frytek bez żadnych przypraw. Właściwie każdy typowy takeaway prowadzony przez pakistanczykow czy innych podobnych jest identycznie niedobry. Po prostu nie warto. Z sieciówek Papa John's jest spoko, przypomina pizzę jaką dostaniesz w Polsce + można zamówić różne fajne sosy. Poza tym szukaj, a znajdziesz. Ja
@TemereNomine: nope, na Shoreditch jest pelno Neapoletanskich pizzy. Jezeli dostales cos czego nie zamawiales to czemu nie zadzwonisz i nie dadza Ci drugiej? No nie wiem... Ja sobie jeszcze zakupilem piec Uuni i sam robie pizze ;-) Dodatkowo jak idziesz do zwyklego czikena po pizza za 1.99 za 7inches (takie ceny sa u mnie) to nie oczekuj za wiele. Pizza to sztuka, ale to tak samo jak z tatuazystami...

edit: Lancanshire
kolejneusunietekonto - @TemereNomine: nope, na Shoreditch jest pelno Neapoletanskich ...

źródło: comment_3QBiAit1YKNXhWnzfN2BmjLLP4bUlS2o.jpg

Pobierz