Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #sterydy #testosteron
Mirki pomóżcie :(
mój niebieski był jakieś 12 tygodni na cyklu cypionat testosteronu. Na szczęście przerwał niecały miesiąc przed końcem. Po 2 tygodniach zaczął bić HCG, wiem że wbijam mu 1ml co 2 dni i jedną ampułkę rozmieszaną z 5ml wody iniekcyjnej. Do tej pory było 10 zastrzyków czyli 2X MAGNYL 5000
Opiera się na wiedzy swojego brata, który tę wiedzę czerpie z internetu.. :(

Brał w międzyczasie proviron, cabaser, Arimidex.

Oświadczył mi dziś, że musi brać jeszcze clomid...
Czy faktycznie jest to konieczne?
  • 27
@rindo bezpłodność i utrata już i tak resztek włosów. Branie testosteronu wg tego co młodszy brat wyczytał w internecie, tak jak pisze eksperymenty z różnymi lekami. Taki jest mój problem. Jego matka zobaczyła jak brat robi mu zastrzyk, wpadła w histerię, to do niego przemówiło. I ciśnienie 190/160. Złożyło się kilka czynników.

@Szimu wyniki tzn? Przed miał 300. Dawki nie pamiętam, wiem że cypionat malai Tiger dwa razy w tygodniu
Branie testosteronu wg tego co młodszy brat wyczytał w internecie


@partycja_: Ja bym zmienil na miejscu twojego chlopaka podejsice do tego tematu i nie sluchal brata. Do bezplodnosci to moze sie doprowadzic bardzo dlugim cyklem (mowimy o latach, a nie miesiacach). Na wlosy moze zawsze zarzucic finasteryd - blocker dht. Zapewne mial wysokie estro - sam przy wysokim estro cisnienie potrafi mi podskoczyc na poziom 180/120.. Jezeli by nie zbijal estrogenu