Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #seks #rozowepaski #anonimowemirkowyznania
Siema mircy. Sam nie wiem co mam o tym myśleć... Pół roku temu poznałem różowego, charakternie pasujemy do siebie bardzo dobrze, na początku (teraz też są) były randki, wspólne wyjazdy itp i przy tym dość częsty ( jak dla mnie seks). Kochaliśmy się średnio gdzieś 2 razy w tygodniu, widząc się 3-4 razy na tydzień - dla mnie ok.
Po czasie usłyszałem, że dla niej to za dużo, a na rozmowę zeszło się, bo seks uprawialiśmy coraz rzadziej . W tym momencie przez ostatnie 2 miesiące było to może z 5 razy...
Pomijając problemy zdrowotne, które miała po drodze - dalej uważam, że to raczej bardzo mało. Za to od niej dostaje odpowiedź, że ona tego nie potrzebuje tak często ( o ile można to tak w ogóle nazwać ). Dla ciekawostki dodam fakt że gdy jest pod wpływem alkoholu, ma jakby większą ochotę . Ale tu nie chodzi o to, żeby upijać moją różową dla zaspokojenia swoich potrzeb ( ͡° ͜ʖ ͡°)Pomocy specjalisty, albo chociaż rady nie chce zaczerpnąć - nie widzi problemu... Bolca na boku odrzucam, więc teraz pytanie: czy to ze mną jest coś nie tak? Czy ja oczekuję cudów na kiju?
Czy ktoś miał podobnie? Co robiliście w takiej sytuacji?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 55
@Samcro: idąc tym tokiem myślenia to żaden związek nie jest dla mnie bo osobiście w ogóle seksy nie kręcą i gdybym miał z kim to 1 raz na miesiąc byłby max. Nie każdy ma takie ciśnienie
@AnonimoweMirkoWyznania: A ja nie obczajam Was ludzie, dlaczego ta częstotliwość jest taka istotna? Tak Was przyszpila chcica, że nie da rady funkcjonować, czy o co chodzi? Jak dla mnie może być często (kilka razy na tydzień, a zdarzy się kilka razy na dzień), ale może też być rzadko jak u OP (kilka razy w miesiącu). I nie mam w ogóle z tym problemu.
@AnonimoweMirkoWyznania: kobiety mają tak, że im rzadziej jest seks tym mniej im go potrzeba. W nas nie kumuluje się jak w facetach tylko wręcz przeciwnie, brak seksu = obniżenie hormonów.
Regularny seks ma same korzyści, nawet wpływa na zmniejszenie bóli menstruacyjnych i regularność cyklu (u kobiet bez antykoncepcji hormonalnej).
Może pomimo jej deklaracji że to za często, próbuj inicjować. Może jak się "rozrusza" to sama zauważy, że jednak częściej jest fajniej.
Pobierz n.....a - @AnonimoweMirkoWyznania: kobiety mają tak, że im rzadziej jest seks tym mni...
źródło: comment_1f7wof0PZFPhoU9UbtQPKK7SoA7QqCiI.jpg
OP: @Daleki_Jones - już przy pierwszym seksie usłyszałem " dobry jesteś"
@BardzoWaznyUzytkownik nie jest kłodą - jest dość ruchliwa , dobrze robi loda , same seksy są ok. Co do gry wstępnej , praktycznie zawsze mineta, do której mocno się przykładam.
@zolwixx jak ma być dobra atmosfera, skoro brak seksu mnie frustruje?
@Milady88 - dostałą stanu zapalnego pochwy. Uprzedzając - dbam o higienę - po prostu zdarzy się jej łapać takie
Mirabella: Ja tak miałam w związku, a wynikało to z tego że nie miałam ochoty na swojego faceta. Nie było tego czegoś. Również po alkoholu miałam większa ochotę bo ten alkohol ,,tępił" uprzedzenia, zwyczajnie miałam większą ochotę i po prostu dla zaspkojenia potrzeby do czegoś dochodziło. Rozstaliśmy się, jestem w innym związku i jest zupełnie inaczej. Dodam może jeszcze, że tutaj swoją rolę odegrała też antykoncepcja. Wcześniej używaliśmy tylko prezerwatyw i
@AnonimoweMirkoWyznania może dość banalne pytanie, ale czy Twoja różowa ma orgazmy? Jezeli tak i umiesz ją zaspokajać, a nadal nie chce seksów to cóż.. Nie chce seksów raczej z Tobą, a nie że w ogóle. Ale wprost pewnie też nie powie - w ogole gadałeś z nią o tym czy tylko na mirko sie żalisz?
@AnonimoweMirkoWyznania: Antykoncepcja w jakiej postaci?tablety?jak tak to maja nawet w skutkach ubocznych zmniejszenie libido.Tez teraz mam taki problem ale wtrakcie ciązy i niedlugo po(jak byla na innych tabletach podczas karmienia piersia) to sama sie zaskakiwała w łózku.
OP: @Sheta - jak sama mówiła, orgazm miała kilka razy w życiu tylko, mimo wielu partnerów seksualnych, lecz jak sama podkreśla to jej aż tak nie przeszkadza podczas seksu, że nie osiągnie orgazmu. I tak - rozmawiałem z nią, najczęściej odbiera to jako atak, w jak subtelny sposob bym tego nie poruszał i używa kontrataku w postaci bezsensownych odzywek, byle by dopiec, złośliwie odpowiedzieć.
@utros - tylko guma , ponoć wcześniej