Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #seks #rozowepaski #anonimowemirkowyznania
Siema mircy. Sam nie wiem co mam o tym myśleć... Pół roku temu poznałem różowego, charakternie pasujemy do siebie bardzo dobrze, na początku (teraz też są) były randki, wspólne wyjazdy itp i przy tym dość częsty ( jak dla mnie seks). Kochaliśmy się średnio gdzieś 2 razy w tygodniu, widząc się 3-4 razy na tydzień - dla mnie ok.
Po czasie usłyszałem, że dla niej to za dużo, a na rozmowę zeszło się, bo seks uprawialiśmy coraz rzadziej . W tym momencie przez ostatnie 2 miesiące było to może z 5 razy...
Pomijając problemy zdrowotne, które miała po drodze - dalej uważam, że to raczej bardzo mało. Za to od niej dostaje odpowiedź, że ona tego nie potrzebuje tak często ( o ile można to tak w ogóle nazwać ). Dla ciekawostki dodam fakt że gdy jest pod wpływem alkoholu, ma jakby większą ochotę . Ale tu nie chodzi o to, żeby upijać moją różową dla zaspokojenia swoich potrzeb ( ͡° ͜ʖ ͡°)Pomocy specjalisty, albo chociaż rady nie chce zaczerpnąć - nie widzi problemu... Bolca na boku odrzucam, więc teraz pytanie: czy to ze mną jest coś nie tak? Czy ja oczekuję cudów na kiju?
Czy ktoś miał podobnie? Co robiliście w takiej sytuacji?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 55
charakternie

@AnonimoweMirkoWyznania: *charakterologicznie

ona tego nie potrzebuje tak często

Kobiety generalnie nie potrzebują seksu jeśli nie myślą o macierzyństwie. To dla nich przyjemne ale nie niezbędne jak nam.

gdy jest pod wpływem alkoholu, ma jakby większą ochotę

Standard.

Bolca na boku odrzucam

Błąd. Nigdy tego nie wykluczaj, ludzie nie są monogamistami.

czy to ze mną jest coś nie tak?

Nie pociągasz jej seksualnie tak jak kiedyś. Skończył się etap zakochania, a
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli ma problem z orgazmami, to powinna się zainteresować kupnem zabawek, ale wiem dobrze, jak kobiety potrafią być negatywnie nastawione i uparte na tym punkcie. Ja miałam podobne problemy, seks okej, ale nie był mi potrzebny aż tak często do szczęścia. Chłopak w końcu namówił mnie do kupna magic wanda, i to był strzał w dziesiątkę, odkąd nauczyłam się bardziej rozumieć swoje ciało, seks też zaczął dawać mi dużo więcej
Czytałem w „sztuce kochania” ze po prostu niektóre osoby potrzebują tego o wiele mniej, każdy ma różne potrzeby dlatego ważne jest żeby nie zaczynać tego dopiero po ślubie. Ludzie musza do siebie pasować również fizycznie.?
@AnonimoweMirkoWyznania
Ma skłonność do infekcji intymnych, które sprawiają ból podczas seksu i nigdy nie miała orgazmu (skoro jej niby nie przeszkadza brak, to znaczy, że nie wie co to) i się zastanawiasz co jest nie tak. Przez kilka miesięcy jej ciało łudziło się, że może coś z tego będzie a teraz kojarzy ciebie z bólem i brakiem przyjemności więc idą w ruch mechanizmy obronne ¯_(ツ)_/¯

PS nigdy nie wierz w słowa... Powiedziała