Wpis z mikrobloga

@InessaMaximova: No to hmm, jak tak uważasz, bo Cię nie widziałem to jak jesteś tak świecie przekonana, to chociaż nie maluj na ten kolor ust i powiek tam, tylko lekki makijaż. No to do fryzjerki, włosy odbudujesz,tu chyba ci mirebelki dały jakieś tam rady jak odbudować, ale na pewno jest to do zrobienia tylko pewnie musisz wcierać jakieś rzeczy xD. Nie widziałem zębów, nie moge ocenić. Może wyolbrzymiasz z nimi!
  • Odpowiedz
@cytmirka: Jest to Liquid Chrome w kolorze Amber od AVON, ale nie jest dostępny w Polsce (sama szukałam, google kieruje mnie na avon UK). Nie wiem, jak weszła w jego posiadanie moja ciocia która jest konsultantką.
@fosforankodeiny: Mogę wysłać na priv ale pamiętaj, że ostrzegałam ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@InessaMaximova: nie za ciemne troszeczkę te usta? :x
Ale ogólnie moim zdaniem ładna z ciebie dziewczyna, troszkę bym tylko odchudzila (heh siebie też bym chciala :p) - no offense I pomalowala jakos lepiej I by było bardzo ładnie. Większość mirkow by się od razu zakochała :p
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@InessaMaximova: jesli to naprawdę twoje zdjecie to proponuję:

- podklad (piszesz ze nie masz akcesoriów, jedna z fajniejszych gabek do makijazu jest z wibo i kosztuje 18zl, do tego często jest na przecenie)
- normalny kolor szminki
- henna na brwi w kolorze ciemnego blondu/jasnego brazu ( zestaw do hennowania kosztuje 15zl w rossmanie i starcza na 10 uzyc. Nie szukaj żadnych szablonow bo to pic na wode i nikt tego nie uzywa oprócz azjatek na reklamach aliexpress)
- lepszy tusz
  • Odpowiedz