Wpis z mikrobloga

Ten fajny Donald z-----ł kasę z OFE, podwyższył VAT i chciał wprowadzić ACTA więc niech niektórzy tutaj się wstrzymają z tym lizaniem mu d--y, bo jednak jako rzekomi liberałowie powinniście o tym pamiętać. Co innego masakrowanie amatorów z PiS na komisji, a co innego bilans rządów tego cwaniaka.
#polityka #ambergold #tusk
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BlackHawk144:

Ten fajny Donald z-----ł kasę z OFE, podwyższył VAT i chciał wprowadzić ACTA


Znaczy się, nie z-----ł nic, jakieś dowody na to.
Vat podwyższył, tak, ale PiS to przyklepał i jeszcze więcej podatków wprowadził.
ACTA to prawda, ale PiS jeszcze lepszą ustawę "antyterrorystyczną" sobie napisał.
  • Odpowiedz
@mrbarry: Warto dodać że pieniądze które rząd PO z OFE "zabrał" to były wyłącznie obligacje państwowe, taki był wymóg przed funduszami. A w momencie przejścia na emeryturę te pieniądze z OFE nie byłyby magicznie z niego wypłacane tylko po prostu wpadałyby do worka z dziurą na dnie - ZUS.
  • Odpowiedz
@BlackHawk144: No to fajnie, ale teraz nie jest rok 2006.

Nie obniży zwg na wydatki socjalne


A czy to nie PiS mówi że na wszystko są pieniądze, że jest super i wgl hossa, same wzrosty. I czy to nie PiS obiecywał w kampanii że obniży VAT - ten VAT co peło podwyższyło?
  • Odpowiedz
@Greg36: No to już jest odpowiedzialność za swoje słowa i PiS za to zapłaci. Ale to nie oznacza, że nagle Tusk wychodzi tutaj na zbawiciela bez skazy, bo sam ma za uszami i to także u liberalnych wyborców. Nie byłoby Nowoczesnej, gdyby nie skok na OFE.
  • Odpowiedz
Ale to nie oznacza, że nagle Tusk wychodzi tutaj na zbawiciela bez skazy


@BlackHawk144: NIKT nie twierdzi że Tusk to ideał (no może ideał retoryki) a dobitnie widać to że rządy 3 lat PiSu były dużo dużo gorsze niż nawet wybrane z całych 8 lat grzechy PO-PSL.
  • Odpowiedz
@BlackHawk144: po prostu ja widzę, że mamy wybór między PO i PiSem, a jak mam to wybierać to dużo bardziej wolę PO. Nie mamy wyboru partii, która by mi pasowała, bo taka nie istnieje, a nawet jeśli to nie wygra wyborów, wybieram więc mniejsze zło. Na tym polega polityka.
  • Odpowiedz