Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/36324411/kurde-poznalam-na-tinder-fajnego-chlopaka-mily-i-i/

Umówiłam się z nim, ale przed momentem się dowiedziałam że nie dam jednak rady dzisiaj. Co odpisał? Że #!$%@? "mnie i wszystkie #!$%@? kobiety", napisałam mu żeby się nie unosił, że możemy spotkać się na tygodniu albo w przyszły weekend. Stwierdził wtedy, że przygotowywał się masę czasu na to spotkanie, napisał nara i chyba się obraził bo nie odpisuje. Dzięki radzie @Amelie nie bolało aż tak bardzo, bo nie nastawiałam się jakoś mega pozytywnie. Dzięki wszystkim którzy mi tam dobrze poradzili, a ja wracam do szukania tego jedynego ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)

#tinder #badoo #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #przegryw
  • 73
  • Odpowiedz
@wikcianikcia: gdyby dała mi znać, że się spóźni to nie byłoby problemu. Fajnie, że mnie oceniasz chociaż ja w twoim przypadku tego nie zrobiłem. Skoro mamy to jednak za sobą to Ci coś napiszę. Umawiasz się z kimś parę dni wcześniej na konkretną godzinę a później mu piszesz, że nie możesz(bo ugadałaś się ze znajomymi)i masz czelność mi pisać, że to ja jestem burakiem? w takim przypadku musiałbym zadać ulubione pytanie
  • Odpowiedz
@wikcianikcia: Oboje zachowaliście się słabo. Facet impulsior i po reakcji absolutnie bym się nie umawiała - o czym Ty dowiedziałaś się zrządzeniem losu w skutek własnego słabego zachowania.

odmawianie spotkania w samym dniu spotkania, jeśli nie jest dyktowane czymś istotnym albo niezależnym od nas jest lekceważące dla czyjegoś czasu i planów - nawet jeśli to gość z Tindera.

Nie czyń tego więcej, bo rozchrzaniasz komuś możliwość zaplanowania sobie czasu inaczej, w
  • Odpowiedz
#!$%@? ludzie to jest obvious zarzutka, nie wierzę że ktoś(nawet głupia p0lka księżniczka) może być tak #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 9
@wikcianikcia Przygarniał kocioł garnkowi (@Pix777).

Moim zdaniem zachowałaś się mocno mocno niegrzecznie i po wieśniacku.
Ok, faceta też poniosło, ale mówienie mu wprost i debatowanie, czy wybierzesz imprezę, czy jego... To i tak długo wytrzymał, że pary wcześniej nie skasował.
  • Odpowiedz
  • 1
@wikcianikcia #!$%@? typ, życie i takie rzeczy się zdarzają, a jak na takie coś reaguje #!$%@? wszystkich #!$%@? kobiet to wiedz, że to pewnie gość, który wpada w szał jak ktoś robi cokolwiek nie po jego myśli.
  • Odpowiedz