Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/36324411/kurde-poznalam-na-tinder-fajnego-chlopaka-mily-i-i/

Umówiłam się z nim, ale przed momentem się dowiedziałam że nie dam jednak rady dzisiaj. Co odpisał? Że #!$%@? "mnie i wszystkie #!$%@? kobiety", napisałam mu żeby się nie unosił, że możemy spotkać się na tygodniu albo w przyszły weekend. Stwierdził wtedy, że przygotowywał się masę czasu na to spotkanie, napisał nara i chyba się obraził bo nie odpisuje. Dzięki radzie @Amelie nie bolało aż tak bardzo, bo nie nastawiałam się jakoś mega pozytywnie. Dzięki wszystkim którzy mi tam dobrze poradzili, a ja wracam do szukania tego jedynego ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)

#tinder #badoo #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #przegryw
  • 73
  • Odpowiedz
@wikcianikcia: też bym się zdenerwowała na jego miejscu.
Wiadomo, są różne sytuacje, ale odwoływanie spotkania tego samego dnia z błahego powodu nienajlepiej o Tobie świadczy.
Na pewno było mu przykro i rozczarował się, tym bardziej, że nie miał dotychczas z kobietami wiele wspólnego. Pewnie obmyślał całymi godzinami jak to będzie, jak spędzić czas...
Może miał coś dla Ciebie przygotowane, np. kwiatka albo coś słodkiego.
  • Odpowiedz
@wikcianikcia: a wiesz, że pewnie go to ruszyło, ale nie chciał po sobie poznać? skoro odwołałaś to się trochę #!$%@?ł.. po za tym gdybyś chciała się spotakać to ogarnęłabyś randkę ok. 16-18 żeby potem polecieć na imprezę.. przecież nie musisz być od jej startu, więc nawet jakby randka się przeciągnęła nic nie stałoby się..
  • Odpowiedz
@wikcianikcia: xxxd kiedyś umówiłem się z jakąś pannicą na konkretną godzinę. Patrzę na zegarek, 5 minut po terminie, później 10, aż w końcu minęło 15 minut i poszedłem na parking, żeby pojechać do domu, odpalam auto i dostaję telefon:Gdzie jesteś? w aucie, a za ile będziesz?już byłem, teraz jadę do domu. Zaczęła mi mówić, że jak się umawiam to wypadałoby przyjść albo dać znać, że nie przyjdę a nie robić z
  • Odpowiedz