Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/36324411/kurde-poznalam-na-tinder-fajnego-chlopaka-mily-i-i/

Umówiłam się z nim, ale przed momentem się dowiedziałam że nie dam jednak rady dzisiaj. Co odpisał? Że #!$%@? "mnie i wszystkie #!$%@? kobiety", napisałam mu żeby się nie unosił, że możemy spotkać się na tygodniu albo w przyszły weekend. Stwierdził wtedy, że przygotowywał się masę czasu na to spotkanie, napisał nara i chyba się obraził bo nie odpisuje. Dzięki radzie @Amelie nie bolało aż tak bardzo, bo nie nastawiałam się jakoś mega pozytywnie. Dzięki wszystkim którzy mi tam dobrze poradzili, a ja wracam do szukania tego jedynego ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)

#tinder #badoo #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #przegryw
  • 73
  • Odpowiedz
przed momentem się dowiedziałam że nie dam jednak rady dzisiaj. Co odpisał? Że #!$%@? "mnie i wszystkie #!$%@? kobiety", napisałam mu żeby się nie unosił, że możemy spotkać się na tygodniu albo w przyszły weekend. Stwierdził wtedy, że przygotowywał się masę czasu na to spotkanie

Koledzy i koleżanki mnie zaprosili na imprezę o 20


@wikcianikcia: No miał się prawo #!$%@?ć, może załatwił sobie wolne w pracy lub odmówił kumplom wyjścia na
  • Odpowiedz
  • 33
@Anderson_ no wiem co sie stalo, bylem swiatkiem jak taki cuck jak ty wchodzil w dupe rozowej ktora i tak sama sie przyznala ze olala typa dla impreski xD głupio ci teraz? Krecie
  • Odpowiedz