Wpis z mikrobloga

Mirki, mam obrót na karcie kredytowej od 5 do 10k/mc. Posiadam obecnie KK w Citi. Zastanawiam się nad przejściem do raiffeisen wizz air ze względu na punkty w programie wizzaira. A może warto w jakąś inną kartę wejść z korzyściami przy okazji obrotu?

#kartakredytowa #banki #bank #pieniadze #finanse
  • 6
  • Odpowiedz
@wojo: BGŻ BNP z programem mójbonus za każde 1zł wydane kartą daje 2pkt, które można przeznaczyć na bony do sklepów lub bezpośrednio na towary. Przykładowo za 30k punktów jest 100zł do różnych sklepów. Oferta może i nie jest jakaś super atrakcyjna, ale jak kasę i tak wydajemy to można coś zyskać.
  • Odpowiedz
raiffeisen wizz air


@wojo: Nie ma sensu już.
Raiffeisen połączył się prawnie a niedługo połączenie systemu z BGŻ BNP Paribas. Raiffeisen znika z rynku i jego karta Wizz też.
Jak chesz zbierać punkty to pomyśl na Miles and More od mBank bo tylko oni wydają na Polskę lub karta Obciążeniowa Diners Club tez z tym programem ale nie wszędzie karta Diners Club jest akceptowalna.
  • Odpowiedz
@wojo: Teraz już chyba nie warto - od 1.11 punkty naliczają się za 10 zł zamiast 5. Czyli złotówkę dostajesz dopiero za wydany tysiąc. Do tego nie da się uniknąć opłat za kartę, tak że IMO lipa trochę.

Ale jakbyś miał jakieś fajne oferty to daj znać. BTW - nie wiem czy uruchamiałeś ten program citi specials - generalnie słaby, ale jak patrzyłem, robiąc normalne zakupy mam już punktów na kilka
  • Odpowiedz
@wojo: zapraszamy do nas :) Nasza Karta Kredytowa 1|2|3 daje:
Możliwość otrzymania nawet 760 zł nagrody w postaci zwrotów za transakcje dokonywane na terenie Polski.
1% za transakcje we wszystkich supermarketach spożywczych.
2% za transakcje na wszystkich stacjach paliw
3% za transakcje we wszystkich restauracjach i fast foodach. Pozdrawiam, Andrzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz