Wpis z mikrobloga

Człowiek na Głównej przegląda znalezisko o prześladowaniach osób homoseksualnych w Tanzanii i lektura komentarzy sprawia, że go jasna cholera trafia. "Środowiska homoseksualne są natrętne", "winna promocja LGBT w szkołach", "epatują innością", "plują na Polskę", "mają takie same prawa", "uczą dzieci nienaturalnych zachowań"... i inne #!$%@? Jedynych Prawomyślnych: miłosiernych pseudo-katolików, kochających Polskę niby-patriotów i obrońców "normalnej" moralności.

Rzeczywistość, czy Wam się podoba, czy nie, jest taka, że osoby homoseksualne są dyskryminowane z uwagi na brak możliwości prawnego uznania ich związków. I nie jest prawdą, że słownikowo małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny ani to, że państwo uznaje związki z uwagi na prokreację.

Nie ma obiektywnego uzasadnienia dla utrudniania życia osobom myślącym inaczej niż Jedyni Prawomyślni i już! Za tym stoi zwykła zawiść i nienawiść do bliźniego. Żyj i daj żyć innym, zrozum, że Twoje poglądy są wyłącznie Twoje. "Normalny" model rodziny wynika ze wzorców społecznych, w których się wychowałeś, czyli ze zwykłej indoktrynacji, a nie z nadzwyczajnej stabilność lub obiektywnej wyższości heteroseksualnego monogamizmu.

Miłosierny katolik szanuje i miłuje bliźniego, kochający Polskę patriota pragnie dobra dla wszystkich Polaków, a obrońca prawdziwej moralności nie pluje na rzeczywistą miłość.

Amen.

#homoseksualizm #lgbt #neuropa #bekazkatoli #bekazlewactwa #bekazprawakow #katolicyzm #religia #islam #oswiadczeniezdupy
  • 29
@o_o-bserwator Naturalnie to są dwie płcie, co nie? I one się tam chędożą czy coś. Jeśli facet posuwa faceta, albo jedna babka druga, to choćbyś nie wiem jaka dialektykę stosowal to jest to nienaturalne i już. Wolność polega m.in. na tym, że jednemu nienaturalność przeszkadza a innemu nie. I tyle. Ja nikomu do łóżka nie zaglądam i nie widzę powodu, żeby ktoś mi tam na ulicy krzyczał, że jest gejem i ma
@Chlopiec_z_drewna: Naturalne jest to co występuje w naturze, więc masz rację - dwie płcie są naturalne, ale hermafrodytyzm też jest naturalny, obojniactwo itd., bo w NATURZE występuje, co nie? Jeśli facet posuwa faceta albo kobieta kobietę, to jest to naturalne. Oczywiście jest zachowaniem statystycznie mniejszościowym, ale nie "niewystępującym w naturze". To nie dialektyka, tylko logika i język polski.

Oczywiście może Ci przeszkadzać patrzenie na różne zjawiska. Burza z piorunami może Ci
@o_o-bserwator oczywiście, występuje w naturze, ale to zbyt szerokie uogólnienie - np. nie ma gatunkow psow obojnaczych ani hermafrodyt, żaden gatunek psa nie korzysta z partenogenezy; jest po prostu suka i jest pies i tak jest naturalnie, co nie? Dalej - narodowcy niech maszerują, rowerzyści niech pedałują, a ja nie muszę być zadowolony, co więcej, mogę wyjść na ulicę i protestować, bo nie jestem zadowolony. Ale nie pójdę, bo mam jakieś resztki
@Chlopiec_z_drewna O czym Wy pieprzycie? Wiesz na czym polega wolność? Na tym, że możesz iść ulicą i nie bać się #!$%@? od Sebastiana, któremu przeszkadza czyjaś odmienność. Parady Równości nie są po to, żeby kogoś indoktrynować ani narzucać swojej orientacji, a po to, by poczuć się normalnie. Wiele osób homoseksualnych tylko raz w roku na paradzie mogą iść ze swoim partnerem ulicą za rękę, albo się pocałować. Chodzi o to, żeby pokazać
@o_o-bserwator: prawo posługuje się prawnymi definicjami i tak, wg polskiego prawa małżeństwo to związek mężczyzny i kobiety.
Zaproponujcie Rejestrowane Związki Partnerskie, gdzie płcie nie będą miały znaczenia. A tak w ogóle to związki powinno się moc zawierać u notariusza na podstawie odręcznie zapisanej kartki a4 i nikomu nic do tego
@o_o-bserwator nie rozumiem o co robic tyle afery. Kiedys pamiętam wszyscy sie uwzieli (moje czasy szkolne) na dyslektykow, teraz pederstow. Zawsze znajdzie się jakiś termin, ktory mozna przyczepic kazdemu ktory jest nienormalny/inny/uposledzony - wiecej tolerancji plizka!!!
@Chlopiec_z_drewna dlaczego brak zdolności rozrodczych uważasz za coś złego? Bezpłodność występuje naturalnie i u kobiet i u mężczyzn. Związki homoseksualne zasadniczo różnią się tylko tym od zdrowych związków heteroseksualnych - potencjałem rozrodczym.
@GrammarNazi Ech. To, o czym piszesz, to nie jest wolność, tylko życie bez strachu. Wolność, to swoboda.
Pracuje z chłopakiem, który jest gejem. Lubię go, szanuje, robi doskonała robotę. Nie raz mówił, że nie mają z chłopakiem łatwo, ale nie ciągnie ich do parad i manifestacji. Za jego chłopakiem nie przepadam, ale to nic osobistego, po prostu kolega, czesc-czesc i tyle. Znam też parę, chlopakow ktora pracuje w pobliskim urzędzie. Nie kryją
zrozum, że Twoje poglądy są wyłącznie Twoje.


a zaraz potem

"Normalny" model rodziny wynika ze wzorców społecznych, w których się wychowałeś, czyli ze zwykłej indoktrynacji, a nie z nadzwyczajnej stabilność lub obiektywnej wyższości heteroseksualnego monogamizmu.


XDDD
czyli że moje poglądy są moje, a twoje poglady są twoje i moje XD

ps. A dowodzik pan ma na to twierdzenia co to jest normalny model rodziny, czy to tylko "pogląd"? XD

@o_o-bserwator
po tym, że jeden organizm wytwarza komórki jajowe, a drugi plemniki.


@Chlopiec_z_drewna: aha, czyli kobiety z zespołem Turnera to już wg. Twojej definicji płci nie mają ¯\_(ツ)_/¯. Bo skoro facet wytwarza plemniki, a kobieta komórki jajowe, to co z tymi, którzy ich nie produkują? Czyżby wg. twojej własnej definicji jednak istniała kolejna płeć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)