Wpis z mikrobloga

Tłumy osób przyszły na koncert niewidomego Igora. Tutaj krótka relacja video.
Igor był przeszczęśliwy Waszą obecnością, pytał się czy to nie sen. Ja też niedowierzałem i uroniłem łzę. Ahh ci ninja z cebulą. Igor dodatkowo dostał jeszcze aparat, statyw i trochę gotówki i obiecuje ciekawe vlogi z życia osoby niewidomej. Bardzo dziękuję wszystkim Mirabelkom i Mirkom, którzy przyszli i bardzo przepraszam tych, którym się wejść nie udało.
Dzięki pozyskaniu sponsora chcę zrobić podobny koncert w grudniu, w dużo większej sali gdzie wszyscy się pomieścimy.
Mam nadzieję, że chociaż tak się Wam odwdzięczę. Serce sie raduje,że jest tyle fajnych ludzi. Dużo się tego dnia nauczyłem i był to jeden z najlepszych dni w moim życiu. Jeśli macie propozycję co do przyszłego koncertu, gdzie go zrobić, kogo jeszcze mogę zaprosić z artystów to proszę piszcie i doradzajcie. A może znacie podobną osobę, której mogę zrobić coś podobnego? Niekoniecznie niepełnosprawną, może jakaś poczciwa pani z waszego sąsiedztwa by się ucieszyła gdyby coś dostała? Historii jest tak wiele wokół nas.

Dziękuję!

#feels #polskiyoutube
r.....a - Tłumy osób przyszły na koncert niewidomego Igora. Tutaj krótka relacja vide...
  • 148