Wpis z mikrobloga

Dzień dobry mirki!
Ależ ja się cieszę, że Was mam! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jako, że temat jest dla mnie krępujący - założyłem drugie konto. Mam nadzieję, że bana nie dostanę. Na normalnym koncie nie jestem zbyt aktywny, ale nick którym się posługuje może któryś ze znajomych skojarzyć :)

Przez jakiś zupełny przypadek trafiłem na #nofapchallenge . Dobrze wiedzieć, że jest więcej osób z takim problemem jak mój. Jest to problem z którym już staram się jakiś czas walczyć, ale nie jest łatwo :D

Pierwszy dzień miesiąca. Zaczynam od dzisiaj potrójnego challenga #threechallenge. Czas trwania do końca listoapda.

- #nofapchallenge
- Zero słodyczy,chipsów i napojów gazowanych. Wyjątek stanowi kawałek ciasta na imprezach okolicznościowych. W listopadzie mam tylko jedną ;-) #bezcukruchallenge #nosugarchallenge
- #noalcoholchallenge "Warzę" piwo z brewkitu, akurat jeden pojemnik jest w trakcje fermentacji. Dlatego dopuszczam 0,5l w listopadzie w ramach degustacji.

Za niezrealizowanie każdego z nich wpłacam 50 zł na jakąś fundację leczenia uzależnień. Obiecuję być rzetelnym i uczcimy! Codziennie będzie się dzielił postępami! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1