Wpis z mikrobloga

Od kiedy odważyłem sie poszukac w google ile samochód xyz na pb pali na krótkich odcinkach i trafialem na rozne fora to juz wiem ze do pracy odcinek 15km warto pokonywac spacerkiem albo rowerkiem a odcinki ponizej 10000km pociagiem bo na zimnym tylko katuje silnik ( ͡° ͜ʖ ͡°) #protip #motoryzacja #samochody #oswiadczenie
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chaberr: Mnie nigdy nie spytali o takie coś nawet jak szedłem mostem przez Ren w Duesseldorfie. Także bardziej chceli się dowiedzieć co z Ciebie za gość, czy złodziej czy jakiś inny lewus.
  • Odpowiedz
@Joze 15 km spoko, 7 km też spoko, mnie najbardziej w---------y stanie w korkach. Jednoślad rozwiązuje większość tych problemów, plus nadaje się do jazdy jakieś 9 miesięcy w roku, jak nie więcej, jeśli zima nie jest bardzo sroga, a ty nie uważasz że zimą na drodze utrzyma się jedynie pojazd o 12 pkt podparcia.
Potrafię w drodze z roboty do domu stracić na w/w odcinku 7 km prawie 30 minut, więc
  • Odpowiedz
  • 4
@cwlmod właśnie ruchy miejskie są spoko, bo jak większość się przesiądzie na rower/komunikację to Ci co muszą jechać autem będą mieli ułatwioną sprawę. Nie będzie korków i będzie gdzie zaparkować. Tak na to trzeba spojrzeć ;)
  • Odpowiedz
@FPNgda: Nie. Te lewackie kutafony pierwsze co chcą zrobić to ograniczyć ruch samochodów bez zrozumienia idei problemu i bez zapewniania odpowiedniej organizacji zbiorkomu.
  • Odpowiedz
@FPNgda: G---o mnie postulaty obchodzą jak widzę ich propozycje zmian. Każdy kto chce zwężenia ulic w Warszawie jest dla mnie chory psychicznie.
  • Odpowiedz
Od kiedy odważyłem sie poszukac w google ile samochód xyz na pb pali na krótkich odcinkach


@Joze: to już wiem, że wypiździejewo małe pod radomiem z dwoma rondami jest miastem i można mówić, że 3.0d w E39 spala 6.5l w mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Joze primera p12 2.0 benzyna. Odcinek 2km mojej zony, spalanie zima 17l/100km. Aa zapomnialem primery juz nie ma. Pierscienie sie zapiekly.
  • Odpowiedz
@Joze: @cwlmod:

Czasami są sytuacje gdy potrzebujesz auta i nie obchodzi cię to że jest katowane na zimnym


Do pracy mam 4km, do nowej będzie ze 3km, najdłuższe odcinki do pracy mogłem mieć z 5km. Zdarza mi się robić po 1km. Czasem (1-2x w miesiącu) go rozruszam na trasie
  • Odpowiedz
@Adrian00: Oho kolejny z głową w dupie? Widziałeś ty kiedyś stewardesę, która jedzie do pracy? Myślisz że mundur to do kieszeni schowa tak żeby się nie pogniótł? Ciekawe co ma jeszcze zrobić z walizką?

Właśnie ruchy miejskie to są takie dupki co wąhają własne odchody. Mieszkają przy metrze lub głównym węzłach komunikacyjnych lub po prostu blisko centrum i p------ą że samochód jest niepotrzebny. Aha i ofc nie mają dzieci bo
  • Odpowiedz
@dzek: Myślę że masz dzikiego farta że ci się ten silnik nie rozsypał. Generalnie zawsze taka jazdo powoduje przyspieszone zużycie i ludzie mają z tym problemy
  • Odpowiedz
  • 0
@dzek to nie wina krotkiej jazdy. Moze tez ale to byly gowno auta. Dobrze wyposazone wygode ale awaryjne. Czy silnik 1.8 czy 2.0 zarlo olej i zapiekaly sie pierscienie. Mialem tyle awarii ile opisuja to inni uzytkownicy.
  • Odpowiedz
Ze względu na mundur nie może jechać ani rowerem ani skuterem.


@cwlmod: co za bzdura xD 3,5km nie może jechać ani rowerem, ani tym bardziej skuterem bo ma mundur? Byłeś kiedyś w Holandii, Włoszech, Danii, Niemczech? Napisz, że jest po prostu wygodna zamiast jakieś durne tłumaczenia.
  • Odpowiedz
Kup sobie auto nowe lub kilkuletnie z prawdziwym przebiegiem to też nie będziesz miał problemów nawet jak jeździsz kilometr do pracy.


@chaberr: mojej matki Uno wymagało remontu silnika po 40 000 km takiego jeżdżenia po 2-3 kilometry do pracy - nówka z salonu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Widziałeś ty kiedyś stewardesę, która jedzie do pracy? Myślisz że mundur to do kieszeni schowa tak żeby się nie pogniótł? Ciekawe
  • Odpowiedz