Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 22 lata i trochę #przegryw bo ciągle jestem prawiczkiem. Od jakiegoś czasu kręcę z trochę starszą dziewczyną - ma 25 lat. Po tym wnioskuję, że raczej miała przede mną partnerów i uprawiała seks wiele razy. Wchodzi to wszystko w zaawansowane stadium, jest przytulanie, petting itp. i zanosi się na związek i seks w niedługim czasie. I teraz pytanie ode mnie, czy warto iść na dziwki 2-3 razy, żeby obyć się z seksem i nie wyjść na debila? Od razu mówię, że nie mam zamiaru przyznawać się do swojego prawictwa.

#seks #zwiazki #divyzwykopem #pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 71
ZdrowyMichał: @Aromatyczny_weglowodor @pathfinder0 @ArekW @chleb123 @LadyHoneyC @sytrt @Strudzio @regis667 @Tristhet: @kowal61: @Ponczo88: @KrashanBhamaradzanga: @allladino: @zelaznymezczyzna11: @EthanEN: @djavulen: @AnonimoweMirkoWyznania:
Wiedziałem że większość głosów będzie na nie, ludzie mają spore obiekcje co do prostytutek, ale jestem o włos z wyjścia z odwiecznej samotności, skrajnie się boje że się pokapuje i sobie pomyśli ,,#!$%@?, kolejny prawiczek, nie chce mi znowu marnować na to czasu".

Zaakceptował: