Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 22 lata i trochę #przegryw bo ciągle jestem prawiczkiem. Od jakiegoś czasu kręcę z trochę starszą dziewczyną - ma 25 lat. Po tym wnioskuję, że raczej miała przede mną partnerów i uprawiała seks wiele razy. Wchodzi to wszystko w zaawansowane stadium, jest przytulanie, petting itp. i zanosi się na związek i seks w niedługim czasie. I teraz pytanie ode mnie, czy warto iść na dziwki 2-3 razy, żeby obyć się z seksem i nie wyjść na debila? Od razu mówię, że nie mam zamiaru przyznawać się do swojego prawictwa.

#seks #zwiazki #divyzwykopem #pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 71
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ok, ale co chcesz "poćwiczyć" na #!$%@?? Bo ani z nią nie pociwczysz gry wstępnej, ani seksu oralnego, ani nic.
Nawet jak "pociwczysz" sobie 2-3 razy, toni tak jest duża szansa, że ze stresu Ci sprzęt nie odpali nawet z tą Twoja laską, co jest normalne. Jak dla mnie taki numerek z #!$%@?ą nie tylko nie rozwiązuje żadnego problemu, a tylko je tworzy.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Idź kilka razy do jakiejś atrakcyjnej, doświadczonej w seksie z prawikami MILF-y. I nigdy, przenigdy nie przyznawaj się lasce do prawictwa. A jeżeli się mocno stresujesz to w dniu zbliżenia zażyj 10mg tadalafilu i godzinę przed seksem ok. 50-80mg MDMA. Zdecydowanie unikaj większych ilości alkoholu. Powodzenia.
  • Odpowiedz
,,#!$%@?, kolejny prawiczek, nie chce mi znowu marnować na to czasu".


@AnonimoweMirkoWyznania: Ziomus. Zadna tak nie pomysli. Jezeli to jest normalny 'zwiazek', czyli nie jest oparty tylko i wylacznie na ruchaniu (a ciezko, zeby byl, skoro wy jeszcze nie). To bycie prawiczkiem absolutnie nie powinno Cie dyskredytowac.

Ja bym sie przyznal - ale mowie to z mojej perspektywy, Ty masz swoje podejscie.

Ale absolutnie nie idz na #!$%@?.

W dodatku -
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Errad: ja lubię prawiczków bo mam pewność, że będę dla nich kimś wyjątkowym xD
Pierwszy raz się zawsze pamięta itp.
No trochę urocze to dla mnie jest i na pewno bardziej buduje więź między dwojgiem ludzi

Jezeli chciałabym z kimś stworzyć związek to nie ważne by dla mnie było czy ktoś jest prawiczkiem, czy miał już partnerki seksualne, ale za to korzystanie z usług prostytutek (i to z tak głupiego powodu)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: na dziwki to wiadomo, że nie, ale Twoim problemem nie są dziwki, a niewyjście na kompletnie zielonego w kwestiach seksu. I słusznie, bo nigdy się do przeszłości nie przyznawaj. Dam Ci parę rad (kolega miał taką sytuację ;) )

0. Temat ilości Twoich poprzednich partnerek to jest temat tabu. Nie istnieje. Kobieta chce być zdobyta, a nie być nagrodą pocieszenia, nie chce czuć, że wyświadcza Ci przysługę sypiając z Tobą,
  • Odpowiedz