Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 22 lata i trochę #przegryw bo ciągle jestem prawiczkiem. Od jakiegoś czasu kręcę z trochę starszą dziewczyną - ma 25 lat. Po tym wnioskuję, że raczej miała przede mną partnerów i uprawiała seks wiele razy. Wchodzi to wszystko w zaawansowane stadium, jest przytulanie, petting itp. i zanosi się na związek i seks w niedługim czasie. I teraz pytanie ode mnie, czy warto iść na dziwki 2-3 razy, żeby obyć się z seksem i nie wyjść na debila? Od razu mówię, że nie mam zamiaru przyznawać się do swojego prawictwa.

#seks #zwiazki #divyzwykopem #pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 71
zażyj 10mg tadalafilu i godzinę przed seksem ok. 50-80mg MDMA


@adam-nowakowski: Ty tak serio? Nie no, rzeczywiście najlepiej wyrobić w prawiczku nawyk, że musi się "naćpać", żeby dobrze wypaść w trakcie stosunku. Zastanów się nad swoimi radami, bo możesz komuś zaszkodzić.

@AnonimoweMirkoWyznania: Skąd ten strach przed przyznaniem się do bycia prawiczkiem?
Nie musisz się przyznawać, jeśli bardzo nie chcesz, ale odradzałabym ćwiczenie na prostytutkach. Prawiczek jest uroczy, a dziwkarz jest
@Czerwony_Krokodyl: https://www.reddit.com/r/AskReddit/comments/7klzjl/what_surprised_you_about_sex_the_first_time_you/ to chyba był ten. Niektóre odpowiedzi rozbawiają :)

@OP: czytając teraz te odpowiedzi dodałbym byś był przygotowany. Miał np. husteczki higieniczne dla dzieci obok łóżka (te zwilżone, baby wipes), oprócz oczywiście pudełka zwykłych (takie pudełko gdzie wyciągasz jedną bez dotykania pudełka jest super. To też będzie kolejny "dowód" na to, że wiesz co robisz i nie jesteś zaskoczony jak się robi bałagan.
no tak bo dziwkarz ma wypisane na czole, że jest dziwkarzem.


@ChadWawa: Nie odnosiłam się do tego, czy to widać, czy może nie. Stwierdzam jedynie fakt. Dziwkarze są obleśni i na pewno dziewczyna wolałaby mieć mężczyznę prawiczka niż zasyfionego dziwkarza.
@Leilhani:

Tylko na HIV? No to mam złą wiadomość...


Daruj se ten ton znawcy btw, gówno wiesz i chcesz błysnąć. Z tych wszystkich weneryków hiv jest akurat najmniej prawdopodobny dla mężczyzny, o ile nie jest homo.
Weneryki częśćiej łapią dziewczyny na erazmusie, które prują sie bez gumy ze swoimi Ahmedami


@ChadWawa: Nie przeczę, są dla mnie na tym samym poziomie co dziwkarze.

Z tych wszystkich weneryków hiv jest akurat najmniej prawdopodobny dla mężczyzny, o ile nie jest homo.


Dlatego właśnie napisałam, że jeśli badasz się tylko na to, to jest to zła wiadomość.
Na HPV chociaż się badasz?
@Leilhani: chlamydia, kiła, hcv, opryszczka. Na HPV mam #!$%@?, jest zazwyczaj bezobjawowe i nieszkodliwe. Jeśli się przemnnoży prawdopodobieństwo złapania i prawdopodobieństwo jakiś skutków złapania to wychodzą śmiesznie małe liczby.
Na HPV mam #!$%@?, jest zazwyczaj bezobjawowe i nieszkodliwe. Jeśli się przemnnoży prawdopodobieństwo złapania i prawdopodobieństwo jakiś skutków złapania to wychodzą śmiesznie małe liczby.


@ChadWawa: XDD

Dobrze, że wiesz lepiej, niż osoba zajmująca się diagnostyką. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli nowotwory są według Ciebie nieszkodliwe... Nawet jeśli nie obawiasz się o siebie, to nie miałbyś wyrzutów sumienia gdyby kiedyś kobieta Twojego życia zaraziła się od Ciebie np.
@Leilhani: napisałem przecież, że zazwyczaj- czego nie rozumiesz?
HPV może powodować nowotwory, ale rzadko jest powoduje- czego nie rozumiesz?
HPV można się zarazić od stosunku płciowego, ale prawdopodobieństwo jest małe- czego nie rozumiesz?
@ChadWawa: Wszystko, co napisałeś powyżej, jest tylko marzeniem dziwkarza. Jeśli mi nie wierzysz, zerknij na statystyki i przede wszystkim nie uogólniaj - typy wysokoonkogenne HPV różnią się czymś od innych nie tylko nazwą, chociaż ona sama wskazuje czym.