Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 22 lata i trochę #przegryw bo ciągle jestem prawiczkiem. Od jakiegoś czasu kręcę z trochę starszą dziewczyną - ma 25 lat. Po tym wnioskuję, że raczej miała przede mną partnerów i uprawiała seks wiele razy. Wchodzi to wszystko w zaawansowane stadium, jest przytulanie, petting itp. i zanosi się na związek i seks w niedługim czasie. I teraz pytanie ode mnie, czy warto iść na dziwki 2-3 razy, żeby obyć się z seksem i nie wyjść na debila? Od razu mówię, że nie mam zamiaru przyznawać się do swojego prawictwa.

#seks #zwiazki #divyzwykopem #pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 71
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@coquan: bo mogę mieć takie wymaganie ¯\_(ツ)_/¯
Po prostu obrzydza mnie to, nie chciałabym mieć partnera który korzystał z usług prostytutek
Sama "się dobrze prowadzę" więc mam prawo mieć taki wymóg :)
@ChadWawa: Jeśli chodzi o rak szyjki macicy z powodu HPV, to jest to około 3500 zachorowań ROCZNIE. Z innnymi nowotworami (np. głowy, szyi) nie mam styczności i musiałabym poszukać.

Właśnie dlatego nadal uważam, że dziwkarze są zasyfieni, razem z Tobą, ignorancie.
@ChadWawa: > szyjka macicy dotyczy kobiet, mam to w dupie XD

Może i masz HPV w dupie przez różne zabawy, a potem łatwa droga do raka odbytu.
Napisałam o samej macicy, bo w tym się orientuję, ale nie myśl, że mężczyźni są nietykalni.

Mam nadzieję, że ktoś Cię kiedyś oskarży o świadome zarażanie kobiet.
@ChadWawa:

: jak mogę zarażać świadomie HPV jak się na nie nawet nie badam i nie wiem czy jestem nosicielem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Właśnie Cię uświadomiłam, że warto się badać i stanowisz poważne zagrożenie, a Ty masz to gdzieś, więc robisz to świadomie.

Nie życzę Ci źle, zastosowałam ten sam zabieg, co Ty, ignorancie.