Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@emilkos8: Sprawdziłem twoją listę, i na 18 przypadków tylko 2 z 13 latkami. Myślę, że ludziom na tamtym wykopie chodziło raczej o tych starszych iż 13 lat chłopaków co nie przeszkodziło ci wrzucić ich wszystkich do worka ludzi broniących gwałty i pedofilię.

To nie było wykorzystywanie seksualne a romanse. Oni tego chcieli.

Nie wiem, jak 17latek uprawia seks z 18latką to jest normalne ale jak 17latek uprawia seks z 35latką to
@Grzolsat: ale wy stulejarze mizogini jesteście łatwiejsi do manipulowania niż pelikany xD przecież co drugi z tych profili niby wspierających tego bandytę to jakiś fejk typu eksperyment społeczny. głupsi jesteście niż te różowe paski z których się śmiejecie.
@emilkos8: gwałcenie przez taką dziewczyne jest przyjemniejsze od bycia pobitym, wielu facetów również 12 letnich chciałoby być "molestowane" przez te dziewczyny, a raczej żadna dziewczyny nie chciałaby być pobita
@emilkos8

Nie ma tu żadnej analogii, chłopiec 17 letni zadowolony z seksu z ładna laska czy nawet 17 letnia dziewczyna godzącą się dobrowolnie na miłe chwile z przystojnym nauczycielem a pobicie prawie na śmierć? Serio?