Wpis z mikrobloga

Niestety, od zawsze płeć przeciwna mną gardziła


@ZjadaczTrujki: współczuję, mimo że jesteś z innego odłamu niż ja, bo wg mnie morda > wzrost, a Ty na odwrót. Ale i tak życzę powodzenia :)
@trevoz: Pewnie przeze mnie kilka z nich straciłoby pracę. Podejrzewam że firmy zatrudniają takie żeby zwabiały przegrywów do swoich stoisk na targach. Widząc mnie wolałyby być #!$%@? z roboty.
@paniswiata: oczywiscie, ty musisz byc tym jednorozcem, ktory na wzrost nie patrzy. Albo sama nie masz wlasnej wartosci, albo typowe babskie #!$%@?. Druga sprawa, ze takie komentarze od lasek, ktore i tak sie z nim nie umowia nie maja znaczenia. Ciekawe czy tak samo ochoczo podchodziłabyś do oceny jego wzrostu, gdybys to ty miala byc ta dziewczyna, ktora z nim bedzie randkowac.
@Baitka: ale ja piszę, że nie tylko ja tak uważam, bo mam znajome i widzę z kim się spotykają. Poza tym sama byłam w związku z mężczyzną niewiele wyzszym, bo 169 cm i nie był to dla mnie żaden problem XD czyli wnioskując z Twojej odpowiedzi rozumiem, że analogicznie jeżeli nie mam zamiaru się z nim spotkać to nie powinnam komentować, a każda odpowiedź w tym wypadku=spotkanie? XD w takim razie,
@paniswiata: Bialorycerzy? Ja jestem ich przeciwieństwem.
Nie obraz sie, ale musisz byc po prostu malo atrakcyjna. Atrakcyjne dziewczyny moga przebierac w propozycjach, wiec oczywiscie, ze wybiora wizualnie lepszego samca, a wzrost jest jednym z najwazniejszych czynnikow bycia atrakcyjnym u facetow.
@Baitka: niech bedzie, że jestem mało atrakcyjna, bo widzę, że inaczej nie będziecie w stanie usprawiedliwić swojego przegrywu i dalej upierać się, że wzrost to największy wasz problem XD
@ZjadaczTrujki: Dobra ale dodaj pełne statystyki:
Wiek 30 lat
Ilość całowań : 0
Ilość trzymań za ręke : 0
Ilość przytulań : 0

Magia ognia poziom arcymistrzowski
Magia ziemii poziom arcymistrzowski
Magia powietrza poziom arcymistrzowski
Magia wody poziom arcymistrzowski
Ilość rzucony kul ognia - ponad 9000
#wygryw
@ZjadaczTrujki: To lepiej uwierz, są takie ewenementy jak @Fretja: znam jednego. Niski ale uber dynamiczny. W przeciwieństwie do Fretji uderza też do wysokich, gównie widziałem go z wyższymi niż on. Gość oprócz niskiego wzrostu ma zakola, ale ma mega pewność siebie, brak kompleksów i energię dwóch osób. Te które widziałem były ładne, jedna miała taką buzię że sam by się zakochał.