Wpis z mikrobloga

Tak wyglądają za każdym #!$%@? razem rozmowy z tęczowymi trollami:

- homoseksualizm to nie choroba!!!!
- nie ma co spierać się o terminy, ale z biologicznego punktu widzenia, to jak najbardziej dysfunkcja!
- homoseksualizm to nie choroba, tak orzekli seksuolodzy!!!!
- ok, ale biolodzy wyodrębnili cechy organizmów żywych, a wśród nich, rozmnażanie.
- homoseksualiści nie są bezpłodni!!!!111
- pewnie, że nie są. Ich plemniki i komórki jajowe są sprawne, ale ukierunkowanie popęd na osobniki tej samej płci, ogromnie utrudnia zapłodnienie.
- jest jeszcze inseminacja in vitro! Nie trzeba uprawiać seksu by mieć dzieci!!!!11
- owszem, ale to zabiegi medyczne. Podanie cukrzykowi insuliny, nie sprawia, że jest zdrowy, a jedynie likwiduje chwilowo objawy choroby
- ale seksuolodzy!!!111 a bo wy wszyscy tylko na (uwaga, uwaga) CHŁOPSKI ROZUM!!!!1111

#fucklogic #neuropa #4konserwy #bekazneuropy #homoseksualizm #lewackalogika #antynauka #bekazlewactwa
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@skejna: ale co to zmienia, że daltonizm to dysfunkcja? Lepiej się czujesz, że możesz obrażać ludzi, którzy widzą mniej kolorów, czy co?

A ten przytyk z wołaniem na PW xD. Nie oceniaj ludzi swoją malutką miarką, szkoda, że z telefonu nie mogę wrzucić screena mojej skrzynki na wykopie.
  • Odpowiedz
@skejna:
Ale to nadal wada wzroku i dysfunkcja organizmu. Zgodnie z definicją tego słowa. Nie jest to oczywiście nic złego, ale to nadal dysfunkcja.
  • Odpowiedz
- Homoseksualiści mogą się rozmnażać normalnie. Nie to co bezpłodni, mylisz pojęcia.

- pewnie, że nie są. Ich plemniki i komórki jajowe są sprawne, ale ukierunkowanie popęd na osobniki tej samej płci, ogromnie utrudnia zapłodnienie.

- jest jeszcze inseminacja in vitro! Nie trzeba uprawiać seksu by mieć dzieci!!!!11

- owszem, ale to zabiegi medyczne. Podanie cukrzykowi insuliny, nie sprawia, że jest zdrowy, a jedynie likwiduje chwilowo objawy choroby

- ale seksuolodzy!!!111 a bo wy wszyscy tylko na (uwaga, uwaga) CHŁOPSKI ROZUM!!!!1111


@
  • Odpowiedz
@Mirrak:
Czy muszę Ci to wklejać kawałek po kawałku żebyś załapał jak się wkopałeś?

Homoseksualiści mogą się rozmnażać normalnie. Nie to co bezpłodni, mylisz pojęcia.

piszesz
  • Odpowiedz
W kwestii daltonizmu było odwrotnie z tą różnicą że Ty gadałeś na serio a ja wklejałem peryfrazy tych samych nielogicznych argumentów.


@skejna:

Te argumenty nie były nie logiczne, jak widać to co jest logiczne dla ciebie nie jest xd.
Cóz, brawo
  • Odpowiedz
@Mirrak: Potrafiłeś podać argumenty za tym że daltonizm to dysfunkcja, próbujesz udowodnić że homoseksualizm dysfunkcją nie jest ale nie potrafisz przebrnąć przez to że płodność to i owszem mają ale po zabiegach medycznych.

Brawo.... Ty?
  • Odpowiedz
A teraz podmieniamy na homoseksualizm / orientację seksualną i już się ze mną nie zgadzacie


@skejna: bo daltonizm to udowodniona dysfunkcja, która realnie wpływa na życie w społeczeństwie.

Homoseksualizm nie.

Tyle i aż tyle. Nie moja wina, że dałeś #!$%@?ą analogię xD.
  • Odpowiedz
@skejna: Nie, płodność mają normalną xd
Daj gejowi kobiete i powiedz, że musi zrobić dziecko to ci zrobi
O ile nie jest bezpłodny, ale to nie ma nic wspólnego z byciem homo.
  • Odpowiedz
Daj gejowi kobiete i powiedz, że musi zrobić dziecko to ci zrobi

O ile nie jest bezpłodny, ale to nie ma nic wspólnego z byciem homo.


Trochę jestem zażenowany, ale mam techniczne pytanie. Statystyka podpowiada mi, że jesteś hetero. Wyobrażasz sobie osiągnięcie erekcji oraz orgazmu podczas stosunku z innym mężczyzną?

@Mirrak:
  • Odpowiedz
Tak, wyobrażam sobie.


Dopsz.

To inaczej. Czy uważasz, że osiągnięcie erekcji i ejakulacji przychodzi heteroseksualnym mężczyznom równie łatwo podczas stosunku z przedstawicielem tej samej i innej płci?
@Mirrak:
  • Odpowiedz
@PiPiPingu: zważywszy, że przez cały okres historyczny, od początków Rzymu aż do niespełna sto lat temu geje musieli zakładać rodziny, bo inaczej by ich linczowało społęczeństwo, śmiem twierdzić, że tak.

Sorrki, że się wbijam w rozmowę, ale no akurat fajna odpowiedź mi się nasunęła.

poczytaj sobie tam u góry, co robi z twoimi pobratymcami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Że niby co robi? ( ͡º ͜
  • Odpowiedz