Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Ryzu17: Czy tylko dla mnie brak telefonu komórkowego i to że nie jesteś dostępny 24h dla każdego jest wielkim plusem i czymś za czym tęsknię? Budki telefoniczne miały klimat. No i zachodnie jedzenie, które się pojawiało - zawsze jak próbowałeś czegoś innego niż ziemniaki i kotlet to było wydarzenie;) Aha i mniej reklam na każdym kroku, banerów przy drogach. Teraz z tym jest tragedia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wqdqweff: No jasne i odbierać później pretensje "Co jest z twoim telefonem" "dlaczego telefon miałeś wyłączony, myślałam że coś się stało niedobrego, nie rób tak więcej". To że włączysz telefon nie sprawi, że odzwyczaisz otoczenie od tego, że masz być pod telefonem"
@Ryzu17: pomijając rozwój technologiczny:
- bezrobocie
- wszechobecne "wiązanie końca z końcem". Dlaczego teraz jest taki hejt że dzieciaki na komunię dostają drogie prezenty, chodzą w modnych ciuchach i fryzurach? Bo w latach 90' prawie nikogo nie było na to stać, 90% dzieciaków chodziła w trampkach z targu za 15zł i "zwykłych" ciuchach bo rodzice skupiali się na godnym przeżyciu a nie wydawaniu kasy na dziecko. Teraz ogólnie żyje się DUŻO
@cinek687: @jonzi: @Fafnucek: Spożycie jest na podobnym poziomie, ale wydaje mi się (oczywiście nie mam na to żadnych danych), że dziś więcej pije się jakby bardziej kulturalnie - w klubach, na imprezach. Generalnie w miejscach do tego przeznaczonych. Kiedyś piło się byle jak, byle gdzie.