Wpis z mikrobloga

@Madzialena ale to opiera sie na pierwszym sezonie.

W drugim do wszystkiego sie odniesli.
Pierwszy był stronniczy, ale w drugim wzięto do siebie krytyke i poruszono wszystkie te fantazje Kratza.
@Madzialena fantazja to poleciala w zeznaniach Brandana xD

Skoro jest winny to jakie masz dowody na wine Stevena? Kathleen płaci 10 tysiecy dollarow za dostarczenie takiego dowodu.

Na co czekasz?
@Clefairy: nie widziałam całego nagrania z zeznaniem co jest chyba kluczowe żeby jednoznacznie stwierdzić czy gówniarz kłamał czy nie a aż tak mi nie zależy żeby to robić ani czytać kilka tysięcy stron dokumentacji xD poza tym szorowanie garażu przez obu w wieczór morderstwa i rozpalenie ogniska xDD molestowanie innych kobiet, Brendana i innych siostrzenicy, ten typ to czubek i pokazywanie jego schorowanych rodziców nic nie zmienia
@Madzialena czyli rozumiem, że ta wersja prokuratury jest spójna i tak wyglada garaż po szorowaniu podłogi wybielaczem? XD

Naprawde trzeba być skrajnie podatnym na manipulacje aby stwierdzić bez zadnych twardych dowodow, że Steven jest winny.

----------------------------------------------------
Morderstwo Teresy Halbach zaczyna się od telefonu Stevena Avery'ego do agencji samochodowej Auto Trader, w którym prosi o przyjazd Teresy w celu zrobienia zdjęć samochodu na sprzedaż. Teresa przyjeżdża i robi zdjęcia. Po wykonaniu swojej pracy
Clefairy - @Madzialena czyli rozumiem, że ta wersja prokuratury jest spójna i tak wyg...

źródło: comment_6uXQKNB0zzIYEUjbLO2cDRXCGJka2h9s.jpg

Pobierz
@Clefairy: przecież są dowody na samochodzie w postaci krwi i potu i braku spójności w zeznaniach na temat tego co robił xD poczytaj sobie tego reddita gdzie jest tona dobrych postów ze źródłami chyba bo manipulacją to jest tutaj MaM
@Madzialena ah czyli steven wyczyścił każdą mikro-kropelke krwi w swoim mieszkaniu i garazu (nawet nie naruszając znajdujacego sie tam kurzu), a zostawil wielka rozmazana plame krwi w samochodzie. Potem jeszcze otworzyl maskie aby kompletnie z dupy rozlaczyc akumulator i na klamce od maski zostawił ogromną ilość swojego potu, a na kierownicy ani w samochodzie nie xD Zadnych odciskow palców rowniez nie. Zadnej krwi teresy z ubrań uwalonej w jej krwi rowniez nie.
Mogło wcale nie być tyle krwi na pierwszym miejscu niż się wydaje i każda teoria o tym co się działo w sypialni i garażu nie jest lepsza od innej, co nie zmienia faktu jest krew jest a steven mógł przecież nie zostawić ślady na kierownicy podciągać i zakrywając rękawy itp

Chyba że bardziej wiarygodna jest dla ciebie teoria o zbieraniu krwi ze zlewu bo jeśli tak to nie mam pytań xD

Sama