Wpis z mikrobloga

ja wlasnie kupilem bundle z spidermanem i powiem szczerze ze gierka fajna mam telewizor 4k i podoba mi sie grafika. Ciekawe jak wygladac bedzie #rdr2 skoro spiderman wyglada elegancko, jestem zadowolony. Dodam ze kupilem ps4 pro
@mrmydlo: niezłym failem M$ byloby wypuszczenie konsoli słabszej od ps4 pro, kiedy wypuszczają rok później i 100$ więcej za nią sobie życzą. Całkiem zrozumiałe, ze będzie najlepiej wyglądać na One X
Według digital foundry #rdr2 chodzi na Xbox x w 4k a na ps4 pro w 2k, do tego na ps4 pro są spadki klatek a na xboxie x praktycznie wcale.


@mrmydlo: Niesamowite - konsola porównywalna do kompa z gtx 107/1080 jest lepsza od konsoli porównywalnej z kompem mającym na pokładzie gtx 960. S Z O K ! ! !
ja wlasnie kupilem bundle z spidermanem i powiem szczerze ze gierka fajna mam telewizor 4k i podoba mi sie grafika. Ciekawe jak wygladac bedzie #rdr2 skoro spiderman wyglada elegancko, jestem zadowolony. Dodam ze kupilem ps4 pro


@rotni: Ja swoje ps4 pro przerobiłem specjalnie na rdr2 , wymieniłem syfną paste od sony na thermal grizzly conductonaut od razu poszły też themal pady na minus pad 8 od tej samej firmy użyłem też