Wpis z mikrobloga

@PabloFBK o, ciekawe, wiesz ilu zwolenników pisu nie przyjęło medalu od prezydenta komorowskiego? Bo medal nie przepada, czekali, aż zostanie prezydentem ktoś z drugiej opcji... I ten robi to samo, dla mnie to trochę żałosne, bo jak już ktoś wyżej napisał, order dostaje się od urzędu, a nie od człowieka
Podasz takie argumenty przeciw Trzaskowskiemu?


@Serrrek: Nie bo nie jest Prezydentem RP, ale zastrzeżeń do rządów PO-PSL można mieć całą masę tylko co z tego? Ordery i odznaczenia państwowe dostaje się od urzędu, nie od osoby.
@banjo @Ogar_Ogar w trakcie wręczania medalu należy uścisnąć dłoń osoby, która go wręcza. Nie bierzecie pod uwagę możliwości, że osoba honorowa najzwyczajniej w świecie może nie chcieć podać ręki marionetce burzącej ład konstytucyjny, ośmieszającej nasz kraj na arenie międzynarodowej? W ostateczności – nie rozumiecie, że naukowiec nie chce równać się z kimś, kogo wypowiedzi (chociażby ta o żarówkach) wskazują na niską inteligencję, impertynencję, bezczelność pogłębiająca podziały pomiędzy ludźmi?
Prawaki srają się o
Prawaki srają się o odznaczenia, które ktoś otrzymał od władz PRL, a pod względem podejmowanych działań PiS i jego zwierzchników można porównać do Bieruta i Kiszczaka, bo przywołanie tutaj Gierka byłoby dla niego upokorzeniem. Podobny bolszewizm, taka sama buta, taki sam wpływ na stan Polski.


@stan-tookie-1: Tak, tak równie mądre co twierdzenie, że w Smoleńsku była sztuczna mgła i słychać strzały a PO to piąta Targowica. Ech, z fanatykami się nie
Prawaki srają się o odznaczenia, które ktoś otrzymał od władz PRL, a pod względem podejmowanych działań PiS i jego zwierzchników można porównać do Bieruta i Kiszczaka, bo przywołanie tutaj Gierka byłoby dla niego upokorzeniem. Podobny bolszewizm, taka sama buta, taki sam wpływ na stan Polski.


@camelinthejungle: Tak, tak równie mądre co twierdzenie, że w Smoleńsku była sztuczna mgła i słychać strzały a PO to piąta Targowica. Ech, z fanatykami się nie
@Ogar_Ogar: nie jestem fanatykiem, nigdy nie głosowałem na PO czy .N, nie popieram działań KODu ani innych odmian opozycji, która nie chce realnych zmian, a jedynie powrót do status quo. Gardzę PiSem nie dlatego, że nie podoba mi się ich otoczka ideologiczna (a mi się nie podoba), ale dlatego, że wszystko niszczą, okazując przy tym wyłącznie butę, arogancję i pogardę dla wszystkich wartości, a przy tym są największymi obłudnikami po 45