Wpis z mikrobloga

Czołem Wykopowicze! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wraz z Multikinem przygotowaliśmy dla Was zabawę, w której każdy może zgarnąć ekstra prezenty

- M!Kartę zapewniającą tańsze bilety na filmy - Mając M!Kartę z ważną legitymacją uczniowską/studencką, płacicie Blikiem za bilety i przez cały tydzień macie filmy za 14,90 zł, oraz możecie zbierać punkty i dostawać bilety za free. Więcej szczegółów ---> tutaj
- Pakiet film + książka + płyta z muzyką filmową, z tytułami wybranymi spośród najciekawszych propozycji.

Zasady są proste:
Wybieramy 15 najlepszych komentarzy z odpowiedzią na pytanie: jaki film, który obejrzałeś w kinie w 2018 roku, był wg Ciebie najlepszy, uzasadnij dlaczego?

Do rozdania mamy 10 M!Kart i 5 pakietów z filmami, książkami i płytami z muzyką. Nagrody zostaną wybrane losowo. Na Wasze odpowiedzi czekamy do końca dnia w niedzielę, 28.10, po czym wybierzemy i ogłosimy zwycięzców.

To nie ostatnia szansa na zgarnięcie super nagród, stay tuned! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Edit 29.10.2018: Wyniki ()

#film #filmy #kino #rozrywka #wykop #multikino
wykop - Czołem Wykopowicze! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wraz z Multikinem przygotowaliśmy dla Was ...

źródło: comment_NXtNdtf5neqMil1ubNuivxWJ7Hetj6Z9.jpg

Pobierz
  • 126
@wykop: macie tylko 25 plusów więc to oznacza że użytkownicy nie chcą widzieć waszego wpisu na głównej

Wykop to serwis tworzony przez użytkowników. (--) Ty decydujesz o tym, co ma się znaleźć na stronie głównej!


jassssnnneee
@wykop: Serce nie sługa, dlatego, że mój różowy, który oglądałby tylko komedie romantyczne tak się wkurzył zakończeniem, że powiedziała, że od teraz tylko ja będę wybierał filmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wykop: Nie oglądałem w 2018 żadnych filmów w kinie - nie podoba mi się idea wyświetlania mi półgodzinnego miszmaszu reklam przed opłaconym z własnej kieszeni seansem [co innego gdyby sponsorowali mi go reklamodawcy], ani promowanie żarcia czipsów i popcornu w trakcie trwania filmu.
W teatrze płacąc za bilet nie muszę słuchać prania mózgu, ani ciamkania i szeleszczenia przez czas trwania spektaklu. Czyli się da.

Podrowienia dla ITI - firmy z "historią".
Zdecydowanie zbyt wiele dobrych produkcji widziałem w tym roku, żeby jednoznacznie to określić. Również tych tegorocznych, acz obejrzanych poza kinem. Od wyczekiwanego finału Więźnia Labiryntu, przez znakomitą Czarną panterę, kolejny spin-off Gwiezdnych Wojen, rewelacyjny Kształt Wody, Avengersów, Pacific Rim, hit Spilberga - Player One, powrót do korzeni Pitbulla w Ostatnim psie, na niedawnej premierze Venoma kończąc. Jako fan Gwiezdnych Wojen nie powinienem się zastanawiać, ale konkurencja była bardzo silna.
Siódma Pieczęć - na kameralnej sali, w kinie studyjnym z minutowym blokiem reklamowym (trailer filmu). Żadnych czipsów, gówniaków czy innych niepełnowartościowych tworów. Bilet kosztował 12 zł, więc wasza żałosna oferta za 15 zł na amerykańskie popłuczyny to smutny żart. A, pisałem, że ósmy bilet jest za złotówkę, a w środy po 10zł? Tak, Kler też można było za tyle obejrzeć. A dlaczego to najlepszy film w tym roku w kinie? Ponieważ ukazuje