Wpis z mikrobloga

@Iskaryota: dzięki za info, ale z tego co widzę w ogóle ich nie ma w mojej okolicy. Jeździliśmy testowo Fiatem Grande Punto 1.2 tylko on ma jeszcze mniejszą moc i to się prawie w ogóle nie rozpędzało :d Ja może trochę jestem zwichnięty na punkcie mocy ale nawet dziewczyna mówiła, że tym się nie da wyprzedzać :d ale znowu Yaris 1.3 już znacznie bardziej zrywny a przy tym ekonomiczny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@betaTrx: Kia Picanto I - kupiona w rodzinie po kradzieży poprzedniego auta. Hajsu nie było za dużo a ojciec uparł się na nowe. Chodziło jak marzenie, żadnych problemów. Ojciec zamontował nawet hak (XD) i jeździł z przyczepką.
Sprzedaliśmy bo potrzebne było coś większego. Znajomy który kupił jeździ dalej i sobie chwali a auto ma już sporo lat.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@betaTrx: mój różowy szukał latem samochodu dla siebie i znaleźliśmy Chevroleta Spark w tej nowszej generacji i polecam bardzo. Co prawda plastiki słabe ale wersja 1.2 to naprawdę fajny samochód do miasta. Jest zrywny, łatwo się nim manewruje, ma ciekawe wyposażenie (podgrzewane siedzenia, klimatronik, skórzana kierownica, konsola zaprojektowana jak w motocyklu). Polecam też Peugeota 206 1.1 - trochę mułowaty ale mega oszczędny i bezawaryjny silnik.
@betaTrx: Grande Punto fajne autko, uczyłem się takim jeździć a od niedawna ojciec ma, silnik 1.4 niestety 8v ale do w miarę dynamicznej jazdy po mieście daje rady, spalanie małe w trasie da się zejść do 5.5L/100km, części tanie jak przysłowiowy barszcz, a jeszcze taki plus jeśli to auto dla kobity owe Punto ma wspomaganie City co ułatwia manewrowanie.
@Reginald911: jeździliśmy Grande Punto 1.2 bo dziewczynie się bardzo podoba, ale było strasznie mułowate. Może 1.4 jest dynamiczniejsze. Poszukam czegoś w tym silniku w okolicy i zobaczymy. Dzięki :)

E: sprawdziłem i faktycznie 1.4 jest w wersji 95km, to już sporo jak na taki samochód, poszukam i sprawdzimy bo wizualnie się bardzo podoba, jeszcze raz dzięki :)
@betaTrx: my mamy wersję z silnikiem 77 konnym który jest konstrukcyjnie wywodzi się ze starszych generacji i jest ciężki do zajechania przy czym bardzo dobrze znosi eksploatacje z LPG. Jeśli chodzi o kompromis między spalaniem a w miarę dobrymi osiągami dobre są też 1.3 Jtd 90km, ie wspomnę o 1.9 który w tym samochodzie robi z niego mała rakietę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tu masz całą tabelę