Wpis z mikrobloga

Szukam samochodu dla dziewczyny. Budżet to 10-14 tys. Zastosowanie auta: dojazd do pracy plus jakieś zakupy. Zależy nam aby miało ekonomiczny silnik i najlepiej 4/5 drzwi. Co byście polecili? Obecnie skłaniam się ku Toyocie Yaris 1.3 ale niestety nie znalazłem nic ciekawego w mojej okolicy (lubelskie, Łuków).
#kupautozmikro #samochody
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Reginald911 kupione Grande Punto, znaleźliśmy dobry egzemplarz w silniku 1.2 i dziewczyna się zdecydowała więc informuję i dzięki za wszystkie podpowiedzi :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Reginald911 no słabo że nie 1.4 ale trafił nam się sprawdzony egzemplarz w dobrej cenie i grzech było nie skorzystać. Czarny kolor, klimatyzacja automatyczna, wszystkie bajery :d Najwyżej zamontuje jakiś chip :d Nie mam fotek na tel, jak zrobię to wrzucę najwyżej i zawolam :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Reginald911 równo 10 tys., prosto z Niemiec sprowadzony przez znajomego i też przez niego odświeżony. 2007 r. Plusem jest też to że ma oryginalny lakier. Nigdzie nie znaleźliśmy śladów "lepienia". Mankamenty to 2 małe wgniotki do wyciągnięcia magnesem i wydaje mi się że z czasem być może czujnik skrętu do wymiany bo trochę go słychać przy skręcaniu.
  • Odpowiedz
@betaTrx: czujnik skrętu? Wiem że Punto jak się zaczyna coś dziać że wspomaganiem to oznacza spore kłopoty, czytaj spory wydatek, bo niestety mało jest osób które to naprawiają a części nie ma, jest poprostu cały mechanizm elektrycznego wspomagania.
  • Odpowiedz