Wpis z mikrobloga

Poznałem pewną dziewczynę, jak to ona się śmieje to ona mnie wyrwała bo zagadała do mnie na imprezie i następnego dnia napisała na fb. Rozmawiamy całymi dniami na fb, spotykamy się 2-3 razy w tygodniu, bywa że tylko raz bo ma mało czasu. Spotykamy się tak chyba zaraz będzie z miesiąc, ale ona jest taka wycofana. Tulić się lubi, zdarzyło nam się przestać ponad godzinę koło jej samochodu jak ją odprowadzałe, wtuleni sobie rozmawialiśmy albo oglądaliśmy gwiazdy. Z drugiej strony nie pojawia się z jej strony żadna bliskość, czasem jest dotyk. Jak kiedyś coś opowiadałem i odwróciłem się w jej stronę, w ramach "podparcia jakby" położyłem jej ręke na nodze to ją deliaktnie i sugestywnie zdjęła. Jak mam się przekonać o co jej chodzi? Bo tak ajkby jedno mówi, a inaczej się zachowuje. Ile najdłuzej zdarzyło Wam się z kimś spotykać bez jakiegokolwiek posunięcia do przodu? A może to prosta droga do friendzone?

#zwiazki #rozowepaski #kiciochpyta #niebieskiepaski
  • 15
@xEnzo: Nie wygląda żeby dawała na to przyzwolenie, na tym etapie to wydaje mi się że bardziej mogłoby ją wystraszyć. Siedzieliśmy raz i coś opowiadałem, patrząc jej w oczy i powiedziałem to jest ten moment (to było w opowieści mojej) na co ona sie spłoszyła i zrobiła takie ogromne oczy bo zakładam że zrozumiała to inaczej.