Wpis z mikrobloga

Co mi dzisiaj kolega napisał to rozbudziło mnie bardziej niż niejeden budzik XD

Poznał dziewczynę na discordzie, z którą się świetnie dogadywał. Tak świetnie, że aż po dwóch dniach przeszli na kamerki i zaczęła mu pokazywać różne rzeczy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby potem dodając go na fejsie nie zapomniała o tym, że na profilu ma jedną, chyba całkiem istotną informację (XD)
"zaręczona z (imię gościa)"

A jemu pisała mu o tym, że była wcześniej zaręczona, ale już nie są i są tylko przyjaciółmi XD

Laska o winę zaczęła oskarżać innych dookoła, a nie siebie XD
Koledze po tym się zrobiło gościa żal, więc do niego napisał i podesłał screeny rozmów oraz jej głosówki, które mu nagrała jak pojękuję XDDD
I tak skończyło się narzeczeństwo panny dla gościa z internetów, którego znała parę dni.

Screeny we wpisie i w komentarzach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PODSUMOWUJĄC:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

#logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder
źródło: comment_BZhsutXkzq2aBwv8qmohrIv0B51OnqWK.jpg
  • 97
@zeek: ja mowie z wlasnego doswiadczenia i z wlasnych rozmow. Dziewczyny i kobiety ktore znam w wiekszosci mowia podczas naprawde szczerych rozmow (gdzie wlasnie ta jedna przyznala sie do zdrady), ze nie zdradzily i nigdy by nie zdradzily. Z tych samych szczerych rozmow wiem, ze czesc z nich spotykala sie/spala z facetami, ktorzy mieli dziewczyny, a czasem nawet zony. Trzy z malzenstw wsrod przyjaciol moich rodzicow rozpadly sie przez zdrade mezczyzny,
@Vasterek_ Powinna dziękować koledze że wyręczył ja w zerwaniu beznadziejnego związku jeżeli serio tego narzeczonego nie kochała. Ale jednak czasem lepiej się nie #!$%@? bo jeśli serio sobie coś zrobi jeśli jest niezrównoważona to kolega będzie miał moralniaka i może ponieść konsekwencje prawne. Ja bym sprawę zostawił
@r5678: to naprawdę nie jest ciężkie wyszukać

Discord – aplikacja służąca do rozmów głosowych i komunikacji za pomocą wiadomości tekstowych, ze zdjęciami oraz filmami[7]. Wykorzystuje technologię Voice over Internet Protocol[8].

W maju 2018 roku Discord miał 130 milionów zarejestrowanych użytkowników[9].
Dziewczyny i kobiety ktore znam w wiekszosci mowia podczas naprawde szczerych rozmow (gdzie wlasnie ta jedna przyznala sie do zdrady), ze nie zdradzily i nigdy by nie zdradzily.


@ffdgh: Z mojego doświadczenia te najbardziej udające świętobliwe i najbardziej cięte na zdrady mają coś za skórą. Coś jak kryptogej który jest najgłośniejszym homofobem w towarzystwie xP Znałem laskę, która jak w rozmowie z nią ktoś wspomniał o czymś takim to zawsze komentowała