Wpis z mikrobloga

412181,15 - 22,50 = 412158,65

Witam, przy tym pięknym, jesiennym poniedziałku (albo bardziej rano zimowym - dziś skrobanie po raz 2gi w tym roku aut).
Wczoraj (W końcu) udało się zrobić "Długie wybieganie".W planie miałem zrobić 20km, 2 godziny zapowiedziałem w domu,żeby nie czekać za mną i jazda. W tym roku raz tylko zrobiłem taki dystans, jednak był to bardziej festyn/bieg charytatywny coś w tym stylu więc tam to wspólnie robione było i to pewnie w 2,5-3h. Na niedzielę wczorajszą, z racji wyjazdu do pewnej malowniczej miejscowości postanowiłem biegowo pozwiedzać na dłuższym dystansie, który w trakcie biegu przerobił się na dystans pół-maratoński (taki piękny półmaraton w Łodzi w lesie był wczoraj, jednak byłem tylko duchem tam).

Na wyjazd ciuchy przygotowane, lecz nie wziąłem pasa na telefon i wodę - nic to, rekreacyjnie biegnąć i w tak sprzyjającej pogodzie to spokojnie dam radę. Tempo, bez żadnych kombinacji i pauz wyszło ~ 5:43min/km i tak zrobiłem 21,3km + 1,5 km schłodzenia. Do sztafety dodaje 22,5 bo to myślę pewny i realny przebieg. Bieganie w nowym obcym miejscu jest o wiele przyjemniejsze, i fajna odskocznia od stałych tras. Sił było jeszcze sporo, choć nogi czułem już i dziś też (na noc grubo chłodzącą maścią, rozciągania po biegu i i tak czuję w nogach bieg).
Dziś wolne, jutro 4-3-2-1 myślę zrobię by troszę pobiegać "tempem" i do niedzieli do biegu już spokojniejsze treningi.

Miłego dnia wszystkim!

Ps. zaplanowane 150km właściwie już zrobione - dla mnie to jest w ostatnim czasie dobry wynik i 200 myślę,że się uda zrobić w październiku.

Ps2. Sorry - troszkę roboty dziś od rana i jeszcze nawał spada na mnie i widzę,że bardzo chaotyczny wpis - za co przepraszam.

#biegajzwykopem #tomekbiega #bieganie

#sztafeta #ruszmiasto

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

tomekkp - 412181,15 - 22,50 = 412158,65

Witam, przy tym pięknym, jesiennym poniedz...

źródło: comment_X3gr9Zqf206NqujpEf0LcmT5azBw0UC2.jpg

Pobierz
  • 15
@tomekkp: rok temu w Skwierzynie debiutowałam na dystansie półmaratonu, jest dla mnie wyjątkowy. ʕʔ Trasa płaska ale nudna. Oby pogoda dopisała tylko. :D
Ale to start jakiś na dyszkę planujesz?
@Kinja: Si. Ten, i 11 listopada Poznań i trochę przystopować chcę. Max 1-2 na ten rok w okolicy biegi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Choć ten weekend w Łodzi był półmaraton w Łodzi po lesie - coś dla mnie.
@tomekkp: To mocno trzymam kciuki za Twój start! A Poznania w sumie trochę zazdroszczę. Ja nie wiem co z Biegiem Niepodległości zrobić w tym roku. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
To czemu nie startowałeś? :p
@Kinja: Za dużo, ostatnio za dużo biegów takich. Co tydzień gdzieś jeździłem i stwierdziłem,że troszkę muszę odpuścić.
Poznań może być fajny - taka przygoda na 25-26 tyś. osób - dla mnie to coś nowego w kwestii biegania. Ja trzymam za Twój również, coraz lepiej widzę Ci idzie i wracasz do "Swojego" biegania
@tomekkp: No wyjazdy na biegi potrafią męczyć. Ja nie mam ich aż tak wiele, a i tak sił mi czasami przez nie brak. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No coraz fajniej mi się biega, to fakt. ʕʔ Cierpliwość zaczyna popłacać.