Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór!

Takie szybkie i krótkie podsumowanie #wy. Zarówno party jak i bifor były genialny, fajnie tak was wszystkich razem spotkać i porozmawiać (). Polecam z całego serduszka imprezowy patrol którzy tworzyli go ludzie z Katowic, Krakowa, Wrocławia, Trójmiasta, Warszawy. Było przepięknie! Mina Seby(@szymonl) po tym jak udało mi się napompować ośmiornicę była bezcenna xD, ale chłop słowy to trzeba mu przyznać i wziął ją na party :D. Nie wiem jakim cudem nasza drużyna wygrała w kręglach z @wykop, ale zrobiliśmy to!

Dobrze, spróbuje zawołać wszystkie osoby z którymi rozmawiałem i bawiłem się na tym wspaniałej imprezie. (ʘʘ)


@Shisan @gorzka @dorotka-wu @gorush @Mustafek @szymonl @idol89 @MasterSoundBlaster @krzesimir @adios @bylejaki @bylejaka @HorribileDictu @d0t3r @Damianowski @Bielecki @kamil_snk @czarujacy_karmelek @Polinik @Zkropkao_Na @klebsiella @nowik @placekNowika @IrvinTalvanen @Theia @bluck @Stopa_Stefana @Apollo_Vermouth @vans @m__b @a__s @maciejkiner @agakiner @kamdz @Limonene @Sihill_pl @Marpop @nektar @Taiffun @padobar @alyaoo @Szrlh @kwasnydeszcz @Hannahalla @Invisible22 @jrider @Wozyack @cofko @dkm17 @kwiatencja @BzdziagwaLujka @Saute @kptant @mandrake13 @P4uL @Bastsex @Piter232 @polik95
  • 47