Wpis z mikrobloga

@NaczelnyHejter: Najlepsza gra ever. Za dzieciaka ekonomia w tej grze była dla mnie nie do ogarnięcia.

Protip: jak macie remake to przy rozgrywaniu nowej mapy można zapisać grę na początku a zaraz po tym wyjść i odpalić powtórkę. Dzięki temu będziemy mogli zobaczyć całą mapę (w powtórce można usuwać mgłę wojny). Ponadto powtórka robi się sama. Oznacza to, że my zapiszemy grę w 10 sekundzie, ale powtórka będzie trwać w nieskończoność.
@NaczelnyHejter: faktycznie bardzo fajna gra, również grałem niedawno w remake... ale późniejsze misje to jak na mój gust mordęga: słabe AI maskowane było bardzo dobrze rozwiniętą bazą przeciwników od samego początku i ilością wojska, czyli każda mapa to czasami kilka godzin mozolnego powtarzania jednego schematu - wyciąganie łucznikiem wrogich oddziałów i lanie ich na korzystnym terenie :)))
Hej ludziska, jakiś czas temu wróciłem do tej gry i chętnie zagram z wami multi.

Ogólnie jestem zaskoczony, że w KAM dalej gra dużo osób - z Polski, Rosji, Czech, Holandii, Niemiec. Widziałem nawet graczy z Chin.

IMO z AI nie ma sensu grać, tylko multi!