Wpis z mikrobloga

https://www.banggood.com/Affiliate-withdraw.html
Korzystał ktoś z tej usługi Withdraw na Banggod? Działa to bez problemu? Jakbym zlecił zamianę zebranych punktów na dolary i wypłatę na PayPala to długo trzeba czekać? Wypłata w ten sposób jest darmowa, czy coś mi pobiorą?

Planuję zrobić zakup na Banggood. Z kuponem zniżkowym miałbym rabat $12. Za to obniżając cenę punktami uzyskałbym rabat $25, czyli jeszcze korzystniej. Mogę skorzystać albo z kuponu albo z punktów. Ale... gdybym najpierw wypłacił sobie równowartość tych punktów na PayPala, a przedmiot kupił z rabatem $12, częściowo opłacając go dolarami z tej wypłaty punktów, to w sumie zaoszczędziłbym $37. Brzmi nieźle, ale może gdzieś tu jest haczyk?

#banggood #chinskiecuda #cebulaonline
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PurpleHaze: Program partnerski. Mam 3707 punktów w tym programie, ale wcześniej punkty wymieniałem tylko na zniżki. Nie widziałem wcześniej opcji wymiany punktów na dolary w postaci bezpośredniej wypłaty. Nie wiem nawet, czy to stara opcja, czy jakaś nowa z tego roku. Pytam się, czy ktoś z tego korzystał i czy działa bezproblemowo, czyli czy bez problemu zlecając zamianę tych punktów na dolary, dostanę te dolary na PayPala w sensownym czasie
  • Odpowiedz
nie :]


@sylwek2k: Dlaczego nie? Chodzi o jakąś prowizję za wypłatę na PayPala i dlatego nie dałoby mi to razem $37 dolarów oszczędności? Bo niby jest wspomniane, że opłaty ponoszę ja, ale jakie to opłaty, to już tam nie wspomnieli. Dlatego pytam się tych, którzy wypłacali i jak to u nich wyglądało.
  • Odpowiedz
Bo niby jest wspomniane, że opłaty ponoszę ja, ale jakie to opłaty, to już tam nie wspomnieli.


@eshabe:

wszystkie :]

No nie wspominaja, bo to jest pobierane przez paypala, a nie przez nich :] Oni wysylaja tyle, co zlecasz, a dostajesz na konto mniej o oplaty stale i prowizje paypalowe
  • Odpowiedz
@sylwek2k: No domyślam się, ale wciąż nie wiem, jakiego rzędu to mogą być opłaty. Wymieniając np. te 3707 punktów, które mam (co ciekawe ani jednego za reflinki) dałoby to $37. Orientujesz się chociaż mniej więcej, ile ostatecznie by do mnie dotarło na PayPala?
  • Odpowiedz
Wymieniając np. te 3707 punktów, które mam (co ciekawe ani jednego za reflinki) dałoby to $37. Orientujesz się chociaż mniej więcej, ile ostatecznie by do mnie dotarło na PayPala?


@eshabe:

Pewnie rowne 0 :D

  • Odpowiedz
@sylwek2k: Aż takie opłaty pobiera PayPal w tym przypadku? To wtedy to się mija z celem...

Wyświetla mi, że mam 3707, tak jak wyżej już wspominałem. Wszystkie te punkty są za zakupy u nich i inne akcje promocyjne, ani jednego za reflinki. Miałem ich więcej, ale stare systematycznie wygasały.
  • Odpowiedz
@Czayen: Nie mam żadnych punktów z reflinków, ale pod nazwą "Affiliate Points" widnieje u mnie 3707 punktów o równowartości $37. Na pewno nie uda mi się ich wypłacić? Pod tym linkiem wygląda tak, jakby to było możliwe, ale boję się, że kliknę zlecenie wypłaty i jak się nie da, to mi może przepadną całkowicie. W takim wypadku wolałbym już przeznaczyć je na obniżenie ceny jakiegoś produktu, ale jakby dało się
  • Odpowiedz
@eshabe:

To są punkty z reflinkow - więc tak, uda ci się je wypłacić. Opłata to chyba 80centow +4% (więc im niższa wypłacana kwota, tym mniej się dostaje % ;) bo tym większe znaczenie ma opłata stała ;) )
  • Odpowiedz
@sylwek2k: @Czayen: No to nie ma tragedii. Dzięki za pomoc.

Dziwi mnie to jednak, skąd mam te punkty, skoro to są niby z reflinków. Jak tak sobie grzebie w pamięci, to przypominam sobie tylko jednego reflinka do Banggood, którego podałem na blogu 3 lata temu i to by było na tyle. Z niego tyle by się nazbierało? Na ich stronie znalazłem teraz jakiś wykres zdobytych punktów z ostatniego
  • Odpowiedz