Wpis z mikrobloga

Zarabiam na forexie 300 tysiecy zl tygodniowo i znam metode, ktorej nikt nie zna. Postanowilem sie jednak nia podzielic z Toba za posrednictwem mojego kursu o wartosci 3499 zl, ktory jednak dzisiaj z okazji imienin mojego starego kosztuje tylko 497 zl.
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arturian: Zarabiasz 300tys tygodniowo i dajesz zajebisty kurs za 497zl? To przecież musisz 600 kursów sprzedać żeby zarobić 300tys. To nie lepiej ten czas poświęcić na zarobienie drugiego albo trzeciego 300tys ?

Ale taguj #zarzutka
  • Odpowiedz
@Arturian: Kupiłem jego pomysł! TO DZIAŁA! A jako że nie podoba mi się jego nick to każdemu, KAŻDEMU pulsującemu mój wpis i wpłacającemu 1zł na dowolny cel charytatywny wyślę jego pomysł jak zarabiać MILIONY! BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!!! Wpłacaj Już teraz! Plusuj NATYCHMIAST! Nie przegap takiej okazji by stać się milionerem!!!! Śpiesz się oferta trwa do czasu naprawienia TAGÓW!!!
  • Odpowiedz
@Arturian Dzień dobry. Mam propozycję - da mi Pan kurs za darmo, a ja zaproponuje Panu darmową reklamę na moim Instagramie. Mam 95 tys followersów - proszę pomyśleć jaka jest to dla Pana inwestycja! Czekam na odpowiedź.
  • Odpowiedz
@Arturian: Kurła kupiłbym, ale wczoraj postanowiłem, że w miesiąc przygotuję się do ultramaratonu na pustynii Tica taca, jako pierwszy Polak w historii i muszę pilnie zacząć treningi nie zwarając uwagi na "expertów", którzy mi mówią że nie dam rady.
  • Odpowiedz