Wpis z mikrobloga

nawiązując do tego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/36021913/juz-po-zniwach-wiec-mozna-serwisowac-ciapka-kleje-/
co myślicie, zeby @ediacz podzielił się z większym gremium swoim talentem i #hobby i założył kanał na youtube lub chociaż tutaj własny tag gdzie robiłby małe poradniki co jak i gdzie, zeby osiągnąć taki realistyczny efekt w #modelarstwokartonowe ?
Ja jestem pod wrażeniem, @ediacz co ty na to?
#modelarstwo
  • 7
@odislaw: Jestem za leniwy na JuTuby. Mam stronkę na Fejsie i tam prowadzę relacje i opisuję co, jak i czym.
Odisław, a czy ty to ty, czyli czy to ty robisz filmiki na Tubie z przeróbkami i gejmplejami z Atari?
@odislaw: Bo podglądam Twój kanał i jestem pod wrażeniem. Też jestem stary ataryniarz. Atarynkę mam wciąż sprawną, zakonserwowaną w tapczanie. Nawet oryginalnego dżoja Matt mam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ediacz: ahaha, super, nie spodzioewalem się, ze w takim wątku bedziemy o tym gadać( ͡° ͜ʖ ͡°). Cieszę się, ze ci się podoba i ze są ludzie podzielający moją nostalgię. No ja wymiękam przy twoim traktorze. Mega. w młodości i dziecinstwie sklejałem kartonowe modele statków i samolotów ale to inna liga porównując do ciebie. Wiem ile trzeba cierpliwości pasji i samozaparcia zeby osiągnąć taki efekt. Jako, ze