Wpis z mikrobloga

@majka34: Z opisu wnioskuję, że ten filmik zrobił jeszcze przed poznaniem Natalii, ale niedługo po tym jak podpadł Retrogralni i MGR-owi. Filmiku nie chcę oglądać całego, bo to nic ciekawego w zasadzie wystarczył mi opis. :P
@majka34: @Kaboone1: spoko, zobacz jaka to amiga i kto ja mu skladal. ten typ wyjechal do uk i juz raczej malo komu bedzie cokolwiek serwisowal a na pewni nie za jakies grosze jak jemu.
jestem zdziwiony ze oddal bo to byla kompletna amiga z ktora nic juz nie trzeba bylo robic. nie wiem ile to bylo warte ale pewnie i z 500zl albo i wiecej ze wzgledu na mody.
tylko
@acctim: Pamiętam, Axel właśnie mówił w jednym z live'ów, że ten koleś co mu Amigę 500 naprawiał wyjechał wkrótce do UK i zwinął interes. Wiesz, Axel próbuje jakoś opchnąć teraz tą Amigę i to chyba z miernym skutkiem. Co do MGRa również teraz on okazał się tą samą osobą co Axel. Zabija go własne charakter i głupota po prostu.
@Kaboone1: przeciez juz typ od niego kupil. sie nakrecacie jak jakies glupki na ten hejt.
no ciekawe czy wroci bo byl bardzo dobry w te klocki, szkoda ze sie w takim bialymstoku nic nie oplaca.

wy sie tak wszyscy na siebie nakrecacie, po jaki #!$%@? to nie wiem. przypominacie tych durni co kupuja zloto od cyganow xD uuu panie dalem sie oszukac, dalem sie okrasc xD to nie dawac nic zadnym
@acctim: Ci wszyscy MGRzy czy Axele okazują się pazerami i złodziejami podobnie jak ci wszyscy ytuberzy pokroju Gimpera czy Magicala, ale taka ich jest niestety natura a ich naiwni widzowie się dają łatwo podejść jak tępe p!zdy lub typowe janusze ala nosacz. Natalia też przecież oszukała Oskara więc tu mamy jakąś analogię. Właśnie dlatego unikam wpłacania donejtów (nigdy tego robiłem i nigdy nie zrobię) a szczególnie osobom, które miały je wydawać
@Kaboone1: i prawidlowo
a z tym zlodziejstem to jest tak ze juz pare razy slyszalem ze ktorys kogos okradl i jakos nikt nie ma twardych dowodow tylko wlasnie jakies pomowienia. trudno mi miec zdanie kiedy nie moge stanac po zadnej stronie.

ja np mam smieszne doswiadczenia z elektroskansenem i tym typem z uk z ktorych kisne ale nie ma o czym mowic. nic sie nie stalo ale troche cebuli z tego
@acctim: Co do Rozkminatora się nie wypowiem, bo nie oglądam jego streamów a głównie oglądam jego zwykłe filmy nagrywane, ale czaję mniej więcej do czego palisz. Axel twierdził, że to na nim Rozkminator wybił się na swojej popularności, ale przynajmniej Skansen się w końcu poznał się na Akżelu nie to co Brexon. Ale ile w tym prawdy z tym wybijaniem się fame'u Rozkmina przez Axla to ciężko stwierdzić w zasadzie. Niestety
@Kaboone1: no oni nie lubia sie i juz XD kazdy ma opinie o tym drugim a dla mnie to oni sa tacy sami a nawet gorsi od siebie xD powiedzmy ze sie dobrze uzupelniaja w swoich wadach... a jeszcze jak czasem skansen cos nagra, jak z tego bije takim niespelnionym talentem grafomana to juz wogle kisne z tego jak on wtedy zlal tego wondopolskiego XD jakby sie 2 karly bily xD
@acctim: Tylko niech nie szczekają sobie już do gardeł, bo widać jaką dziecinadę już uprawiają i zachowują się normalnie jak zwierzęta, widać jaka istna patologia jest w tej społeczności a przecież to są ludzie, którzy są już po trzydziestce na karku a zachowują się jak w przedszkolu lub w gimnazjum. To miało łączyć a nie dzielić tak mówili. Jak to mówi Skansen: żyjcie retro i szczęśliwie.
@The_Pelek: hobby ale to normik, teraz wlasnie patrze co on tam nagral, kupil pare konsol do ktorych softu nie ma XD wielkie mi wybicie, 500 subow to kosztuje grosze, jakby mi zalezalo to bym sobie kupil i z 2k xD
no i tworko sie wybil tez
@The_Pelek: nie czemu? ja tez to robie xD sraja takie obesrance i pultaja sie o cos.

no wondopolski jest znany z tego ale ostatnio jakies borki tez #!$%@? szafie jakies gorzkie zale z fb i bana dostal za nic wiec wiesz XD
@The_Pelek: Słyszałem coś o tym kolesiu. Nie pamiętam już, ale szczerze jakoś nie oglądałem jego filmików. Szczerze? Nie jest jakoś osobą, która by mnie obchodziła w ogóle pozatym za dużo jest już kanałów o podobnej tematyce więc ciężko mi się nad tym połapać już. Jeszcze jedna rzecz: czy to nie ten koleś, który ponoć jest znany też jako Kusok czy jakoś tak? Pozatym, że jest on kolejną osobą która poznała się