Wpis z mikrobloga

@Notabene: @NukeOps Ale skąd wy w ogóle wywnioskowaliście, że ojciec tego dziecka to typowy seba, który ją rzucił od razu po zapłodnieniu? Równie dobrze może to być jakiś lekarz, z którym była 5 lat i który ją kiedyś po pijaku zdradził albo k---a po prostu zwyczajny Mirek, z którym się zwyczajnie nie dobrali na dłuższą metę. Skąd u was ta stulejarska logika? Wielu ludzi się rozstaje, nie tylko patola.
  • Odpowiedz
@Notabene: no niby gorsza nie jest, ani jej dziecko, ale większość ludzi nie chce się pchać w chowanie czyjegos dziecka xD takie związki są męczące (miałam faceta z dzieckiem było strasznie xD )
  • Odpowiedz
@anty-fronda: Why not, dała d--y debilowi, teraz szuka frajera.
Przecież op ma rację.

Widzę, że cucki z wykopa mają się dobrze.
Potem jest ból d--y bo kobietom się p------i w głowach...
Jeszcze płaćcie alimenty na cudze dzieci i oddawajcie im 40% swojej pensji, na pewno wychowacie odpowiedzialne i pracujące kobiety.
  • Odpowiedz
@Ink_702963: @Notabene: @elofrytki: Nie chcę mi się szukać więcej debili, to tylko was wołam. Rzecz pierwsza, że nie znasz sytuacji tej kobiety, czy nie wdowa, czy nie rozwódka, czy rzeczywiście jakieś błędy w życiu popełniła. Jak widać nie ukrywa nic, za to na niekulturalne potraktowanie odpowiada emocjonalnie, nie ma w tym nic dziwnego. Za to wam wykop tak z----ł mózgi, tak pragniecie poklasku od innych dupków,
  • Odpowiedz