Wpis z mikrobloga

Widząc wasze wpisy śmiem twierdzić że frajerów nie brakuje :)


@Notabene: Nie zesraj się. Jest też takie coś jak zachowanie z klasą. Po odpowiedzi o liczbie dzieci wystarczyło grzecznie powiedzieć, że nie jesteś zainteresowany i tyle. Wątpię, żeby źle na taką odpowiedź zareagowała - tu reakcja była na twoje buractwo.
  • Odpowiedz
@J-Roc: a gdzieś powiedziałam, że lepsza? LOL. Nie znam jej, ani jej dziecka. Różne są sytuacje życiowe, dlaczego mam ją oceniać po gnojku?

Na pewno fakt faktem, że mało kto chce się pchać w związek z kimś z dzieckiem, chyba że jest zdesperowanym starym kawalerem, a ona rzucając tekstem ""bo co" itd. prowokuje głupie teksty.
  • Odpowiedz
@Notabene: Nie chce mi się czytać 200 komentarzy więc już to pewnie ktoś napisał, ale mi się nudzi.

Jeśli laska ma już dziecko i przez to nie jesteś nią zainteresowany to OK. Ale po co ją obrażać i wstawiać screena na Mirko? Dajesz "unmatch" czy tam piszesz, że nic z tego nie będzie i tyle. Czemu ludzie komplikują sami sobie życie.
  • Odpowiedz
@Notabene: grubą mizoginia tu wyczuwam. Przykro w sumie trochę. Laska zapewne kocha swoje dziecko a ty ja z błotem mieszasz pisząc "dałaś dupy". Może podchodzę od tego ze złej strony, ale w czym ona niby jest gorsza od Ciebie, jeśli sam szukasz dup do przeruchania (bo wnioskując po kilku wypowiedziach to raczej nie stałego związku)? Dla mnie, faceta z różowa i dzieckiem w drodze, jesteś zwykłym ruchaczem niespecjalnie różniącym się
  • Odpowiedz
  • 0
@koniecswiatajestbliski

gdzie go wyzwała?

A widziałeś te screeny? Kto pierwszy zaczął chamsk8e teksty? A po 2 to ona pierwsza do OPa napisała ( jak to zwykle bywa przy szukaniu frajera). Wyjaśnił ja pięknie. Szkoda tylko że do niej i tak nic nie dotrze bo zaraz pojawi się masa bialorycerzy takich jak ty którzy przyjmą dar miłości jej dziecka ( ͡º ͜ʖ͡º)
Op po prostu nazwał rzeczy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Notabene o czym ty mówisz, przecież do wychowania dziecka daleka droga. Nikt cię nie prosi o rękę xD skąd taka pewność że ktoś chciałby żebyś wychowywał jego dziecko? Nie interesuje Cię kobieta to podziękuj i przeglądaj stronki dla samotnych dalej. Po co zaczynać z nią bezowocną i chamską wymianę zdań? I jeszcze później żalić się, czy tam chwalić na wykopie.
  • Odpowiedz