Wpis z mikrobloga

@sinusik: #!$%@? ale śmiertelność wśród mężczyzn w Polsce musi być duża że trafia się co chwilę na wdowy z półsierotami, weź skończ #!$%@?ć o tych wdowach i rozwódkach, w 99% to karyńsko
  • Odpowiedz
@sinusik: Tobie chyba coś #!$%@?ło mózg.
Mój jest w porządku i właśnie myślę nad liczeniem kombinacji, masz coś więcej do powiedzenia o zdolnościach intelektualnych innych?

Wykop to gówno, bo tacy frajerzy próbują usprawiedliwiać ludzi, którzy sami siebie jebią i potem jak spadają z rowerka to robią KWIIIII i żądają pomocy. Sęk w tym, że reszta powinna powiedzieć: "#!$%@?" i martwić się o własny interes, a nie akceptować madkę polkę, która
  • Odpowiedz
wśród


@nietolerancja: na 1 kobiete co skacze z okna przypada 8 facetow co sie zabijaja
kobieta walnie pigule i popije wodka i ja uratuja a koles strzeli sobie w leb wiec nawet facetow sie nie uratuje a kobiety mozna ratowac plukajac zoladek.
  • Odpowiedz
@Notabene: teraz widzisz @Notabene jaki jest kult półek na wykopie w ogolnie w społeczeństwie? Nigdzie indziej kobieta nie ma takiej wysokiej pozycji jak w Polsce. Tutaj krytykowanie kobiet to grzech! A wady kobiet są po prostu urocze i tyle XD
  • Odpowiedz
@Notabene: zawsze śmieszy. Hurr durr jak to gorsza jestem?

No tak, jesteś gorsza niż dziewczyna, z którą najpierw się w sobie zakochamy, potem zdecydujemy się na dzieci, a potem będziemy je razem wychowywać. Co tu jest nie tak do zrozumienia? :D Że zanim będe mieć dzieci to chciałbym być w centrum zainteresowania swojej wybranki? Że jeśli miałbym wybrać mieć jakiegoś dodatkowego gościa co będzie w moim życiu jako ojciec córki
  • Odpowiedz
@Notabene: W sumie to gorsza nie jest, bo różne są sytuacje.. inna sprawa że nie powinna się burzyć jak komuś to nie odpowiada. Dobrze jej odpisałeś.
  • Odpowiedz