Wpis z mikrobloga

@Notabene: nie no, jestem pełne podziwu dla tego, co się tutaj odpieprza xD zapytałeś o dzieci - luz. To takie same pytanie jak o zawód czy zainteresowania, po prostu chcesz poznać drugą osobę. Panna wyskoczyła z ryjem, to wystosowałeś swoje stanowisko, #!$%@?ąłeś kwitem na biurko dowódcy i elo. No ale festyn #!$%@? kręci się w najlepsze xD uważaj, ryju, bo zaraz zrobią z Ciebie zbrodniarza wojennego pokroju Człowieka Maupy.
Zjazd obrońców
@NukeOps Dla takiego wykopu nic nie robiłem. Mirek wyżej przytoczył argument że jak kobieta ma wymagania co do wzrostu a Mirek się żali to jest od razu stuleją.

Ludzie mi tutaj ubliżają, twierdzą że nie mam racji, ale niestety tak działa życie. Lepiej od razu powiedzieć że nie chce i Elo a ból dupy jest wywołany przez różowe które wiedzą że mogą być tak potraktowane kiedyś i przez cucków co zgodzą się
Człowieku naucz się czytać ze zrozumieniem, chodziło mi o to ze na #!$%@? jej się jej pytałeś ile tych dzieci? XD co to za różnica czy ma 1 czy #!$%@? 20? Skoro z góry wiedziałeś ze #!$%@? z tego. Oczywiście się zgadzam się, ze tylko jakiś absolutny leszcz wychowuje nie swoje dziecko, przecież go oczywiste


@rad00: może chciał ocenić z jakim szmaciskiem ma do czynienia ( ͡° ͜ʖ ͡
@Notabene: moim, skromnym, zdaniem powinieneś uciąć to po Twoim "nie będę cudzego chował". Przeczytać jej wygrzew, usunąć z par, zablokować od biedy by uniknąć kontaktu z przypadku i dalej. Niepotrzebnie dałeś się wciągnąć.
@Polkopsky: XD daleko mi do przegrywa, uwierz mi. Całe mile. Ja tylko mówię prawdę. Latało się tu i tam, swoje przeżyło, trochę wiedzy o relacjach zebrało. Kalkulacja na chłodno, trochę redpilla poczytałem - ale nie było tam nic nowego - i tyle. Rozumiem te wszystkie mechanizmy, dlaczego jest taki wygrzew z jednej strony. Mechanizmy obronne.
@RoastieRoast Szczerość =/= chamstwo, jakie prezentuje sobą op. I nie mówię nawet o tej próbie zglebienia dziewczyny tekstem "Nie będę cudzego chował", podczas gdy mógł to sobie podarować.

Ale serio "Daj dupy a potem dziw się w że jesteś gorsza" to dla mnie typowy tekst dla człowieka, który czyta te gówna z redpill i nie ma bladego pojęcia o życiu w jakimkolwiek związku.